Muž zachránil mládě veverky a jeho kočka ho přijala za vlastní

Kočky jsou velmi zvláštní stvoření, která nás dokáží překvapit každý den. Mnoho lidí si myslí, že se kočky starají jen o sebe a nikdo jiný je nezajímá. Některé z nich ale mají velké srdce a dokáží do svého života přijmout další zvíře. A dokonce nemusí být ani stejného druhu. Podívejme se dánskou kočku, která tuto výjimku z pravidla potvrzuje svým chováním.

https://mypositiveoutlooks.com/

Záchrana drobného zvířátka

Decan Anderson si užíval běžný den a odpočíval ve svém bytě v Dánsku. Potom se mu naskytl nečekaný pohled. Malé a křehké mládě veverky spadlo ze střechy bytového domu, ve kterém žije. Přistálo na zahradě komplexu. Muž neváhal a okamžitě se šel podívat, jestli zvíře hrozivý pád přežilo. Počítal s tím, že bude veverka zraněná a chtěl jí pomoci.

https://mypositiveoutlooks.com/

Jakmile Decan dorazil ke zraněnému mláděti veverky, všiml si jeho matky. Matka se k němu sice vrátila, ale potom ho jednoduše opustila. Pravděpodobně si myslela, že kvůli zraněním stejně zemře nebo bude velmi slabé. Decan ale rozhodně nechtěl čekat, až novorozená veverka zemře. Vzal si mládě do bytu a zavolal na pomoc veterináře.

Čtěte také: Žena ve 46 letech porodila identická trojčata!

https://mypositiveoutlooks.com/

Kočka se stala nečekaným přítelem a ochráncem

Decan má doma dvě kočky. Kocoura jménem Tiger a kočku jménem Coco. Tiger nebyl domácí typ, takže nebyl téměř doma. Coco ovšem byla doma, když Decan přinesl zraněnou veverku. Zvědavost jí přemohla a šla se podívat na nového člena rodiny. K překvapení Decana začala malého hlodavce okamžitě olizovat a přitiskla se k němu. Byla mu lepší matkou než jeho vlastní matka.

https://mypositiveoutlooks.com/

U veterináře naštěstí Decan zjistil, že zranění nejsou vážná a veverka se z nich dostane. Rozhodl se, že ho zvíře nechá a pojmenoval ho Tintin. Veverka se rychle adaptovala na nové prostředí a Coco mu byla skvělou pěstounkou i kamarádkou. Tintin nebyl zvyklý na život v přírodě a nejspíš by tam nepřežil. Proto si ho Decan nechal natrvalo. Nyní má doma dospělou, šťastnou veverku a ještě šťastnější kočku.

https://mypositiveoutlooks.com/
https://mypositiveoutlooks.com/

Zdroj: mypositiveoutlooks.com