Muž zastavil, aby zachránil malé kotě. Čekalo ho velké překvapení!

Potkali jste někdy ztracenou kočku nebo psa? Jistě víte, že tato zvířata potřebují pomoci. Hlavně, když se jedná o mláďata. Lidé jsou krutí a dokáží se zbavit i nejmenších tvorů. Naštěstí se v mnoha případech najde laskavý člověk, který jim dokáže pomoci. To se stalo také kotěti, které našel muž při jízdě autem. Po setkání s malým kotětem ho ale čekalo velké překvapení.

Malé kotě ošálilo pozorného řidiče

Robert Brantley jel po venkovské cestě v americké Louisianě, když si všiml něčeho podivného. Vypadalo to jako šedé kotě, které běhá v trávě. Zpomalil, aby se ujistil, co to bylo. Dokonce se o kus vrátil na místo, kde si myslel, že stvoření zahlédl. Jakmile vystoupil z auta, z trávy vyskočil bílo-šedý mourek, který mu jeho domněnku potvrdil.

https://animalchannel.co/

Kotě se rozběhlo rovnou k němu. Když měl pocit, že je bezpečné ho zvednout ze země, dostalo se mu obrovského šoku.

Čtěte také: Zemřela uznávaná malířka Věra Nováková! Bylo ji 96 let! Znáte její díla?

https://animalchannel.co/

Z trávy totiž začaly vybíhat další koťata. Muž celé setkání se ztraceným mládětem natáčel, takže se na jeho reakci můžete podívat.

https://animalchannel.co/

Skvělé je, že za celou dobu nevypustil z úst sprosté slovo, i když musel být neuvěřitelně překvapený.

https://www.instagram.com/p/CehVuU7DAem/?utm_source=ig_web_copy_link

Útok malé šelmy

Z trávy se vynořilo dalších dvanáct malých koťat a okamžitě se mu seběhly kolem nohou. Bylo jim teprve pár týdnů, ale instinktivně se kolem něj shlukli.

https://animalchannel.co/

Jistě věděli, že jim tento člověk může pomoci, přestože je tam jiný člověk ponechal na pospas jejich osudu. Naštěstí se tento muž rozhodl, že jim pomůže. Nemohl je tam nechat, protože by to zvířata pravděpodobně nepřežila.

https://animalchannel.co/

13 malých bestií

Dostat do auta třináct malých ďáblů nebylo jednoduché. Neustále vyskakovali. Proto nakonec zavřel dveře, otevřel okno a vkládat je do vozu tímto způsobem. Tak nemohli utéct a on je mohl bezpečně dopravit k veterináři a potom domů.

https://www.instagram.com/p/CejOlMzjYtA/?utm_source=ig_web_copy_link

Budete se divit, ale doopravdy si je všechny nechal. Nedokázal se jich zbavit, stejně jako jejich minulý majitel.

https://animalchannel.co/

Zdroj: animalchannel.co