Na bolest kloubů pomáhá směs z několika ingrediencí

Bolesti kloubů trápí mnoho lidí především v pokročilejším věku, jsou však spojeny s mnoha rizikovými faktory, které zahrnují kromě nadměrného nebo nedostatečného pohybu také potraviny, které konzumujeme, nesprávné držení těla nebo nevhodná obuv. Prevence bolesti kloubů spočívá především v eliminaci nebo zmírnění vlivu uvedených faktorů. Chcete-li se zbavit bolesti kloubů, konzumujte pravidelně níže uvedený pokrm, který si jednoduše připravíte doma.

Jak na bolest kloubů rychle a efektivně

Zbavování se bolesti kloubů prostřednictvím běžných léčiv představuje pro tělo vysokou zátěž látkami, které nejsou pro tělo příliš prospěšné. Dlouhodobé užívání léků proti bolesti může mít velmi nepříznivý dopad na celkové zdraví a projevit se na jiných zdravotních problémech především vnitřních orgánů. Pijte pravidelně – alespoň jednou denně – tento přípravek a bolest kloubů zaručeně zmizí.

Účinný přípravek na bolest kloubů

K přípravě přípravku budete potřebovat:

Čtěte také: S čím byste měli přestat po dosažení 50 let

 • 2 lžíce (40 gramů) neochucené želatiny
 • 2 větší pomeranče
 • 1 zralý banán
 • 2 lžíce medu

Pokrm se následně připravuje takto:

 1. Vymačkejte šťávu z pomerančů.
 2. Oloupejte banán a rozmačkejte jej vidličkou – banán by měl být zralý, aby šel snadno zpracovat.
 3. Smíchejte banán s medem.
 4. Smíchejte želatinu s trochou vody a postavte do vodní lázně.
 5. Míchejte, dokud se trochu neohřeje.
 6. Po ohřátí přidejte šťávu z pomerančů a míchejte, dokud nezmizí hrudky.
 7. Vložte do lednice a nechte ztuhnout.
 8. Po ztuhnutí vmíchejte banán s medem.

Tento skvělý a chutný lék snižuje úbytek kloubové hmoty vysokým obsahem želatiny, a zároveň obohacuje tělo o potřebné vitamíny a minerály – především o vitamín C a draslík. Pravidelná konzumace vede k posílení kloubů a postupnému zmírňování až úplné eliminaci bolesti, ať už je způsobena jakýmkoliv faktorem. Pro požadovaný efekt stačí denně zkonzumovat lžičku až dvě.