Nápoj, který podpoří hubnutí a zmírní bolesti žaludku

Tento nápoj ze tří surovin bude účinný při hubnutí – podpoří rychlejší hubnutí nebo v případě bolesti žaludku po nějakém těžko stravitelném jídle. Není divu, protože nápoj obsahuje suroviny, které máme zaprvé všichni doma, a zadruhé jsou to suroviny přírodního původu, které jsou nejen zdravé, ale také účinné. Připravte si nápoj ze sody, vody a citronu, budete žasnout nad účinky.

Složka první – soda

Nejdříve několik málo slov o tomto bílém pokladu. V lidském těle od rána do rána probíhají určité procesy, které jsou podmíněné zvyky, jídlem, ale například i stresem. Kvůli takovým různým procesům se může měnit pH v těle. A pokud pH nemá takovou hladinu, jakou by mělo mít, mohou nastat určité zdravotní potíže, jako je zánět, rakovina, ale i nespavost. Tento bílý poklad může regulovat hladinu kyselosti v těle. Pokud budete pravidelně užívat sodu, stav v organismu se zlepší a stabilizuje, navíc odkyselíte žaludek a vaše váha bude regulovaná.

Složka druhá – citron

Druhou složkou nápoje je citron. Šťáva vymačkaná z citronu dokáže urychlit práci žlučníku a jater. Což je jistě dokonalé pro metabolický proces, který podpoří očistu těla od zbytečných jedovatých látek v těle. Navíc má citron pozitivní vliv na trávicí systém a podporuje pohyb střev. Také dokáže pomoci ve střevech absorbovat důležité živiny, které se šíří dál po těle. Pokud tyto suroviny smícháte dohromady, vznikne úžasná tekutina s léčivou schopností.

Na přípravu budete potřebovat

  • Voda 300 mililitrů
  • Šťáva z půlky citronu
  • Soda ½ čajové lžičky

Nápoj připravujte bezprostředně před tím, než jej budete pít, jinak ztratí své léčivé vlastnosti. Připravte malou skleničku o 150 ml a nalijte do ní šťávu z citronu, přisypte sodu a napusťte do půl sklenice vodu. Tuto tekutinu pijte pomalu a po doušcích, aby byl organismus schopen přizpůsobit se nápoji a vzal si z něj veškeré prospěšné látky. Pokud vám soda nechutná, můžete celek doplnit o lístky máty nebo citronové meduňky. Přidejte klidně i led.