Narkomanka skončila ve vězení, nakonec se policistovi odvděčila

Nejdříve zachránil život policista narkomance, ona se mu pak odvděčila podobným způsobem. Každému z nás se může stát, že se dostane do úzkých a bude potřebovat pomoci. To se přesně stalo jisté Jocelynn, která byla závislá na opiátech a skončila ve vězení. Patřila k hledaným osobám ve státě Alabama.

Život ji zachránil policista, který ji dostal do vězení

Před mnoha lety byla Jocelynn závislá na opiátech a v průběhu pěti let byla dokonce 16x zadržena nejen za držení drog, ale také krádeže, které se stupňovaly. Patřila tak k nejhledanějším osobám v Alabamě a dnes tvrdí, že ji život zachránil policista Terrel Potter, který ji poslal na deset dlouhých let za mříže. Teprve nedávno se ale ukázalo, že to byl pro oba osudový moment.

Bývalá feťačka dnes přiznává, že právě ve vězení měla možnost skoncovat s drogami a odstřihnout se od nich. I když měla právě za mřížemi mnoho možností, jak do vězení drogy dostat, raději se jich vzdala. Dnes pomáhá ženám, které se dostaly do stejného problému. Terrel  už si chtěl užívat zaslouženého důchodu, protože ho dlouhodobě trápily zdravotní problémy. Lékaři zjistili, že jeho ledviny pracují na minimum.

Čtěte také: Kůň měl jít na porážku, ale naštěstí potkal včas svého zachránce!

Na transplantaci ledviny se čeká až osm let

Terrel musel počkat, až se v pořadníku na transplantaci dostane na řadu. Proto se rozhodl zkusit štěstí na sociálních sítích a uvedl tam prosbu. Nikdo ale nemohl čekat, že se mu ozve právě narkomanka, kterou před několika lety zatkl. Okamžitě se mu ozvala, když viděla jeho příspěvek a chtěla mu pomoci. Po testech se nakonec ukázalo, že je Jocelynn vhodná dárkyně.

Lékaři přiznali, že lepší shodu snad ještě neviděli a bylo o všem rozhodnuto. Transplantace se povedla na výbornou a mezi oběma lidmi se vytvořilo pevné pouto. Policista dnes považuje Jocelynn za svou skvělou přítelkyni a bere ji jako svou dceru.