Jedná se o velmi neobvyklou událost, ale bohužel i takové se dějí. Pro ženu, která porodila syna, a hned druhý den jí zemřel manžel, musí být tato doba velmi složitá. Nikdo z nás by ji nechtěl zažívat. Níže je příběh, který popisuje stav otce, jenž se dožil pouze prvního dne svého dítěte. Muž sice zemřel, ale byl velmi šťastný, protože mohl pochovat svého syna - druhý den skonal.

O statečném otci

Den před tím, než můj manžel zemřel, si splnil své jediné přání - držet své novorozené dítě v náručí a věnovat mu polibek. Minulý měsíc muž jménem Christopher Stone zemřel. Žil se svou těhotnou ženou v Alabamě v USA. Muž byl pracovitý, hodný a se svou ženou již dlouhou dobu plánovali dítě. Bohužel žena nemohla otěhotnět. Před necelým rokem se na pár usmálo štěstí a žena otěhotněla. Vzápětí se ale dozvěděli šílenou zprávu, která jim sdělila, že Christopher trpí onemocněním plic, které se rozvinulo z důvodu vdechování škodlivých látek, které každý den dýchal při vykonávání své práce. Byl totiž zedník. Tato zpráva pár zasáhla a doufali, že se z onemocnění vyléčí. Jenže jak měsíce běžely, Christopherův stav se nezlepšil, naopak se zhoršoval. Poslední měsíc před plánovaným porodem ležel muž v nemocnici na dýchacích přístrojích. 

Porodila syna

Den před Christopherovou smrtí žena porodila zdravého a krásného chlapce, oba byli v pořádku. Chlapec dostal jméno Coy. Mužovo poslední přání bylo to, aby mohl pochovat a pohladit svého nenarozeného syna, to se mu jistě splnilo. Christopher své dítě objímal, choval a hladil po hlavě. Bohužel ale byl tolik slabý a nedokázal říct ani slovo. Pro komunikaci měl poznámkový blok, do kterého všechno psal. Poslední jeho zpráva zněla následovně: Miluji své dítě, jsem požehnán! Bůh je dobrý a dovolil mi vidět svého syna. Děkuji za všechno, co jsem kdy mohl zažít! Následující den bohužel Christopher zavřel oči a odešel do nebe. 

Slova manželky

Manželka Brandi řekla: Jsem šťastná, že můj manžel mohl své dítě pochovat a jsem vděčná za to, že Christopherův úsměv a duše zůstanou v našem synovi! Odpočívej v pokoji, můj milý Christophere Stone!

Sdílejte článek