David Hampl
17 února, 2022
, ,

Když se někdy manžel vrátí dříve z práce, manželky mají především radost, že ho vidí doma. Jinak tomu bylo v případě muže, který se vrátil o něco dříve domů, aby překvapil svou ženu. Sám byl ale překvapený, protože ji našel v postýlce u jejich společného dítěte. Na otázku, proč si žena ustlala v malé postýlce, odpověděla zajímavě.

Manžel si celou scénu vyfotografoval

Žena si připomněla slib, který si s manželem dali. Manželé velmi často chodili do kostela na bohoslužbu, kde sloužil reverend. Ten jim vyprávěl příběh, který otřásl všemi, kdo ho kdy slyšel. Od té doby, co ho slyšela manželka, je její pocit mateřství ještě více intenzivní. Reverend jí předložil příběh, který ji připomněla, jak je všechno na světě pomíjející.

https://www.tudasfaja.com/

Reverend sloužil v sirotčinci v Ugandě. Ve škole, kde bylo spoustu nebohých dětí, nevěřil, že může být takový klid. Zatímco v jeslích nebo školkách jsou děti rozjívené a jsou slyšet na každém kroku, v tomto případě to bylo na opak. Co ale způsobilo ticho? Bylo to z jednoho jediného důvodu, který prozradil vychovatel, který se s reverendem bavil.

Důvod ticha vás bude šokovat

Už jako malé děti jsme v postýlkách často plakali. Malé děti nemohou mluvit, ale současně chtějí dávat najevo své pocity. Nezbývá nic jiného, než plakat, aby si jich někdo všiml. To samé dělaly i děti v Ugandě. Bohužel, po čase zjistily, že ani po několika hodinách k nim nikdo nepřijde, a tak plakat postupně přestaly. Každou matku tato informace musí zdrtit, protože právě matka by pro své dítě měla udělat to nejlepší.

Když se pak manželé vrátili domů, hned si šli pochovat svou malou holčičku. Slíbili ji, že tu pro ni budou pokaždé, když ji budou potřebovat. Když pak manžel zaslechl v noci pláč, rozhodl se, že to bude on, kdo k dítěti vstane, protože se maličké zrovna prořezávaly zuby. Řekl, že už nikdy svou dcerku nenechá samotnou. Rodiče by o své děti měli pečovat co nejlépe.

Sdílejte článek