Nečekaná tragédie v Praze! Žena, kterou vezli v sanitce do nemocnice vyskočila za jízdy ven. Na místě zemřela!

Pražská záchranná služba se v neděli ráno musela vypořádat s mimořádně smutnou událostí. Podle policejních informací žena, kterou převáželi sanitkou, během jízdy nečekaně vyskočila ze sanitního vozu a utrpěla zranění neslučitelná se životem. Tato tragická nehoda vyvolala velké vzrušení a otázky ohledně bezpečnostních opatření v sanitních vozech.

Video TN.cz

Popis incidentu

K incidentu došlo v pražské Karlovarské ulici, když sanitka převážela pacientku. Během jízdy žena nečekaně otevřela dveře sanitního vozu a vyskočila ven. Utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla. Policie událost vyšetřuje jako dopravní nehodu.

Video TN.cz

Reakce záchranné služby

Pražská záchranka se k této události odmítla dále vyjadřovat. Mluvčí Monika Nováková uvedla: „informace k dnešní události v Karlovarské ulici v Praze nebudeme poskytovat„. Toto mlčení vyvolává otázky ohledně toho, co přesně se v sanitce stalo a zda mohli záchranáři udělat něco pro zabránění této tragédie.

Video TN.cz

Bezpečnostní opatření v sanitních vozech

Tato událost znovu otevírá diskusi o bezpečnostních opatřeních v sanitních vozech. Je otázkou, zda by neměli zavést dodatečné zábrany, které by zabránily pacientům v otevírání dveří během jízdy. Odborníci upozorňují, že bezpečnost pacientů by měla být nejvyšší prioritou.

Zdroj: eXtra.cz