Nečekaný zásah otce zachránil jeho synovi život

Na jaře zasáhla rodinu 59letého obyvatele Texasu George Pickeringa velká tragédie. Jeho 27letý syn měl několik mrtvic a upadl do kómatu. Mladík skončil v kómatu v nemocnici, ale to stále nebyla pro rodinu ta největší rána. Jednoho dne jim totiž z nemocnice zavolali, že mozek jejich syna je mrtvý a chystají se ho odpojit od přístrojů. George na to nebyl připraven a rozhodl se jednat.

https://pukuotukas.com/

Zoufalý čin zoufalého otce

George přišel do nemocnice a vyhrožoval lékařům vlastní sebevraždou, jestli nebudou dále pečovat o život jeho syna. Poté se ozbrojil pistolí ráže 9 mm a vnikl na oddělení, kde ležel jeho syn. Ošetřující lékař vysvětlit muži, proč se komise rozhodla pro odpojení jeho syna od přístrojů, ale George o tom nechtěl nic slyšet. Nebyl ještě připravený o svého syna nadobro přijít.

Vyhrožoval lékařům i zdravotním sestrám zbraní a vyhnal všechny z oddělení. Zůstal se svým synem sám, posadil se k němu a začal se modlit. Zaměstnanci nemocnice zavolali policii, která se s Georgem snažila komunikovat a vyjednávat celé 4 hodiny. Nikdo ale nečekal, že se stane zázrak! Policie obklopila celou budovu nemocnice a připravovali se na zásah. Co následovalo?

Čtěte také: Nešťastná výměna směny stála strojvedoucího Dalibora život!

https://pukuotukas.com/

Modlitby otce byly vyslyšeny!

Muž celou dobu seděl u svého syna, držel ho za ruku a modlil se. Prosil ho, aby mu stiskl ruku. Je to neuvěřitelné, ale brzy ucítil slabý tlak. Nemohl tomu uvěřit a požádal syna ještě čtyřikrát, aby to udělal znovu. Syn zareagoval pokaždé, když ho otec požádal o stisknutí ruky. Tímto způsobem George dokázal, že je jeho syn stále naživu a poté se vzdal policii.

Před netradičním zásahem otce se lékaři domnívali, že by byl jeho syn skvělým dárcem orgánů pro jiné pacienty, ale to již neplatilo. Mladý muž byl naživu a ještě téhož večera se z kómatu probudil. Ve stejný den, kdy ho chtěli lékaři odpojit od přístrojů. Nyní se již cítí mnohem lépe. George skončil ve vězení, ale nemocnice obvinění rychle stáhla a George byl propuštěn domů za svým synem.

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com