Nejvhodnější a nejlepší účesy pro ženy nad šedesát let, které mohou být stále krásné!

Jste žena, které již odbylo 60 let? Nic se neděste, neznamená to, že jste odsouzené, jistě chcete stárnout důstojně a krásně vypadat. Hoďte za hlavu veškeré zábrany a řiďte se pravidlem: Je vám tolik, na kolik se cítíte. Chcete mít nový účes a rovnou nějaký moderní? Nechcete mít takzvaného berana na hlavě? Nemusíte! I krátké vlasy vám jistě budou slušet. Můžete v nich vypadat důstojně, elegantně, a navíc i trendy!

Nedívejte se za sebe

Doporučujeme nedívat se za sebe, ale dívat se před sebe a na to, co se vám opravdu líbí a v čem se budete cítit pohodlně a hezky. Existují totiž zažité názory, že ženy nad určitý věk, by neměly vypadat tak či jinak a neměly by mít ani takové či onaké účesy. Takových názorů si nevšímejte, řiďte se pouze sebou, nikým jiným.

Takže když se rozhodnete pro změnu, která je pro vás správnou volbou, nebraňte se jí! Pokud již dlouhé roky chcete krátký účes, možná teď je ta správná chvíle! Například takový Bob účes je sázka na jistotu pro ne příliš baculaté obličeje. Jedná se o moderní, hezký a vysoce slušivý sestřih.

Čtěte také: Jakou máte postavu? Odhalíte tím svou osobnost!

Bob sestřih má více stylů, ale vždy se jedná o velmi krátce sestřižené vlasy, vzadu krátké vepředu delší. Takový střih je elegantní, jemný a dodá určitou ženskost. Může být také s ofinou či bez ní. Ofina může být i asymetricky střižená, která hranatému tvaru obličeje lichotí nejvíce.

Proč zvolit krátký účes?

Existuje mnoho důvodů, proč zvolit krátké vlasy, ale pouze tři z nich jsou nejvíce výstižné a možná vám mohou pomoci v rozhodování se. Tak zaprvé, krátký účes je velmi snadný na údržbu a péči. Zadruhé mohou zakrýt fakt, že vlasy již začínají řídnout a nejsou tak husté jako dříve. A zatřetí, možná se vám to zdá úsměvné, ale krátké vlasy lze upravit různými způsoby a tím pádem můžete dosáhnout formálního, ale i neformálního vzhledu.