Neskutečné přiznání! Lucie Bílá plánuje třetí svatbu – Zjistěte, co nám prozradila!

Lucie Bílá a její partner Radek Filipi slaví osm let společného života. Jejich vztah je nejen pevný, ale také nekonvenční, a to jak ve svém tempu, tak ve své podobě.

Společná Domácnost a Práce

Lucie a Radek nejen sdílí své osobní životy, ale také pracovní sféru. Radek pracuje jako Lucčin road manager, což znamená, že má na starosti organizaci všeho potřebného pro její koncertní vystoupení. Tato profesionální spolupráce umožňuje Lucii plně se soustředit na svůj zpěv.

Nespěchání do Manželství

Navzdory silnému vztahu se pár dosud neoženil. I když si Radek Lucii po roce randění vzal za ženu, svatbu odložili. Lucie zdůrazňuje, že si nepospíší, protože to pro ni není prioritou. Co je důležité, je, že ji Radek miluje a podporuje.

Recept na Trvající Vztah

Lucie Bílá odhalila svůj recept na dlouhodobý a šťastný vztah. Klíčem je projevovat lásku a upřímnost. Říkat si navzájem, že se milují, a aktivně to projevovat, je pro ni zásadní.

instagram.com

Osudové Seznámení a Krize

Lucie a Radek se setkali osudově, ale jejich vztah nebyl bez problémů. V roce 2017 prošli krizí a na chvíli se rozešli. Lucie pochybovala o upřímnosti jejich vztahu, ale nakonec jim druhá šance prospěla a jejich vztah je dnes silnější než kdy jindy.

instagram.com

Budoucnost Bez Manželství

I když se spekuluje o možné svatbě, Lucie Bílá a Radek Filipi se zatím nespěchají. Jejich láska a podpora druhého jim zatím stačí. Svatba pro ně není prioritou, protože jejich vztah zůstává pevný a šťastný.