David Hampl
23 listopadu, 2022
, ,

Domácích léků na nachlazení nebo kašel je nespočet. Může se to zdát neuvěřitelné, ale těchto nemocí a příznaků se můžete zbavit velmi jednoduše pomocí vatových tamponů a alkoholu. Stačí, když vatový tampon namočíte do 50% alkoholu a vložíte do pupíku. Bolest se na chvíli ihned uvolní. Zmírnit tak můžete také bolesti svalů, křeče nebo menstruační bolesti.

Jedinečný prostředek proti nemoci

Máte-li pocit, že k vám přichází nachlazení, chřipka nebo menstruační bolesti, stačí namočit vatu do alkoholu, vymačkat přebytečnou tekutinu a vatu vložit do pupíku. Je to neuvěřitelně jednoduché a přitom velmi efektivní. Vatu můžete také zakrýt celofánem nebo látkou, aby nevypadla z pupíku. Tyto prostředky působí jako antibiotika, ale fungují prakticky ihned a nepotřebujete žádnou chemii.

https://chapchap.su/

Angína, nachlazení nebo chřipka se objevují hlavně během podzimu a zimy poměrně často. Mnoho lidí na každou nemoc používá antibiotika, ale postačí vám přírodní léky, které vás zbaví všech příznaků a budete znovu zdraví jako rybička. Poradíme vám, jaké metody a produkty jsou na zimní nemoci nejlepší a přitom vás budou stát jen pár korun. A jsou zcela přírodní.

Nejlepší pomoc proti nachlazení, kterou máte v kuchyni

V první řadě nesmíte zapomínat na med. Jde o produkt se silnými antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi. Rychle bojuje proti bakteriím, takže vám pomůže s okamžitou úlevou. Důležitý je také vitamín C, který obsahuje mnoho druhů ovoce i zeleniny. Nejznámější jsou citrusy, ale nemusíte se soustředit jen na ně. Obecně konzumujte dost ovoce a zeleniny.

https://chapchap.su/

Na úlevu při nachlazení můžete použít také esenciální oleje. Nejlepší je citron, grapefruit, citronová tráva, tymián, levandule nebo skořice. Stačí, když přidáte pár kapek oleje do vody, zahřejete nad mírným ohněm a potom budete inhalovat po dobu 10-15 minut. Na bolest v krku můžete kloktat směs 3 lžic jablečného octa a 200 ml teplé vody.

Zdroj: chapchap.su

Sdílejte článek