Neuvěříte, jak snadno a rychle získáte vlasy vašich snů. 5 unikátních návodů, které jim dodají sílu, krásu a zdravý vzhled -
Menu

Neuvěříte, jak snadno a rychle získáte vlasy vašich snů. 5 unikátních návodů, které jim dodají sílu, krásu a zdravý vzhled

Ne nadarmo se říká – vlasy – koruna krásy, a tak většina žen touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech, a proto své si vlasy všelijak barví, žehlí, kulmuje apod. Tím jim ale mnohdy spíše škodí, než pomáhají. Pokud i vy patříte mezi ženy, které se o svoje vlasy starají, ale stále vám k jejich přirozené kráse něco chybí, nezoufejte.  Máme pro vás několik jednoduchých masek, s jejichž pomocí své vysněné vlasy snadno získáte. Všechny recepty obsahují pouze přírodní látky, jejichž pozitivní účinky na vlasy byly mnohokrát prokázány a vyzkoušeny.

Aloe vera s kokosovým olejem a jogurtem

První maskou, kterou si doma můžete snadno a rychle připravit a poskytnout svým poškozeným vlasů léčebnou kúru, je maska, na kterou budete potřebovat pouze čtyři polévkové lžíce gelu aloe vera, dvě polévkové lžíce kokosového oleje a tři polévkové lžíce jogurtu. Všechny tři přísady důkladně smíchejte dohromady a vzniklou směs poté naneste na vlasy, kde ji nechte přibližně půl hodiny působit. Po třiceti minutách masku za pomoci vody a šamponu smyjte. Aplikujte tuto masku jedenkrát týdně a brzy uvidíte rozdíl.

Banán s medem, olivovým a kokosovým olejem

Druhou masku si jednoduše vyrobíte ze dvou zralých banánů, jedné polévkové lžíce medu a jedné polévkové lžíce obou olejů. Všechny přísady společně smícháme a naneseme na vlasy. Zde necháme působit po dobu asi dvaceti až třiceti minut. Následně vlasy opláchneme vodou a šamponem. I tuto masku se doporučuje používat jednou týdně, dokud neuvidíte zlepšení stavu vašich vlasů.

Avokádo s banánem

Banán je součástí i další masky. V misce společně rozmačkejte a promíchejte jeden banán a avokádo. Následně aplikujte na vaše vlasy a nechte působit, tentokrát déle, zhruba jednu hodinu. Masku následně stačí jen opláchnout vodou. V případě potřeby můžete masku aplikovat i dvakrát týdně.

Mandlový a ricinový olej

Pozitivní účinky přírodních olejů na naše vlasy jsou známé už po staletí. Vyrobte si tedy zcela jedinečnou masku z mandlového a ricinového oleje. Poškozené vlasy nebudou mít šanci. Připravte si stejné množství obou olejů. Oleje smíchejte a několik minut zahřívejte na mírném ohni. Poté ještě teplou směs aplikujte na vlasy, následně vlasy přikryjte sprchovou čepicí a ještě navrch zabalte do ručníku. Nechte působit přibližně po dobu jedné hodiny a následně za pomocí vody a šamponu olej z vlasů vymyjte. V případě silného poškození vlasů, můžete směs nechat působit po celou noc. Masku se doporučuje opakovat jednou týdně.

Pivovarské kvasnice s olivovým olejem

Pivovarské kvasnice obsahují velké množství minerálních látek a vitamínů, které se dají využít i v případě zničených vlasů, pro lepší aplikaci je dobré kvasnice zkombinovat s olivovým olejem. Smícháme jednoduše jednu až tři polévkové lžíce pivovarských kvasnic se zahřátým olivovým olejem. Směs následně aplikujeme na vlasy a necháme působit po dobu třiceti minut. Nakonec jako vždy vlasy umyjeme za pomoci vody a šamponu.  Podle potřeby masku aplikujeme jedenkrát či dvakrát týdně.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Trápí Vás popraskané paty? Použijte tuto metodu a je po…

Celý den jste na nohou a nemáte čas si ani pořádně odpočinout? Bolí Vás nohy a ke všemu Vám opět…
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této…

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit,…