Neuvěříte, jak snadno a rychle získáte vlasy vašich snů. 5 unikátních návodů, které jim dodají sílu, krásu a zdravý vzhled -
Menu

Neuvěříte, jak snadno a rychle získáte vlasy vašich snů. 5 unikátních návodů, které jim dodají sílu, krásu a zdravý vzhled

Ne nadarmo se říká – vlasy – koruna krásy, a tak většina žen touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech, a proto své si vlasy všelijak barví, žehlí, kulmuje apod. Tím jim ale mnohdy spíše škodí, než pomáhají. Pokud i vy patříte mezi ženy, které se o svoje vlasy starají, ale stále vám k jejich přirozené kráse něco chybí, nezoufejte.  Máme pro vás několik jednoduchých masek, s jejichž pomocí své vysněné vlasy snadno získáte. Všechny recepty obsahují pouze přírodní látky, jejichž pozitivní účinky na vlasy byly mnohokrát prokázány a vyzkoušeny.

Aloe vera s kokosovým olejem a jogurtem

První maskou, kterou si doma můžete snadno a rychle připravit a poskytnout svým poškozeným vlasů léčebnou kúru, je maska, na kterou budete potřebovat pouze čtyři polévkové lžíce gelu aloe vera, dvě polévkové lžíce kokosového oleje a tři polévkové lžíce jogurtu. Všechny tři přísady důkladně smíchejte dohromady a vzniklou směs poté naneste na vlasy, kde ji nechte přibližně půl hodiny působit. Po třiceti minutách masku za pomoci vody a šamponu smyjte. Aplikujte tuto masku jedenkrát týdně a brzy uvidíte rozdíl.

Banán s medem, olivovým a kokosovým olejem

Druhou masku si jednoduše vyrobíte ze dvou zralých banánů, jedné polévkové lžíce medu a jedné polévkové lžíce obou olejů. Všechny přísady společně smícháme a naneseme na vlasy. Zde necháme působit po dobu asi dvaceti až třiceti minut. Následně vlasy opláchneme vodou a šamponem. I tuto masku se doporučuje používat jednou týdně, dokud neuvidíte zlepšení stavu vašich vlasů.

Avokádo s banánem

Banán je součástí i další masky. V misce společně rozmačkejte a promíchejte jeden banán a avokádo. Následně aplikujte na vaše vlasy a nechte působit, tentokrát déle, zhruba jednu hodinu. Masku následně stačí jen opláchnout vodou. V případě potřeby můžete masku aplikovat i dvakrát týdně.

Mandlový a ricinový olej

Pozitivní účinky přírodních olejů na naše vlasy jsou známé už po staletí. Vyrobte si tedy zcela jedinečnou masku z mandlového a ricinového oleje. Poškozené vlasy nebudou mít šanci. Připravte si stejné množství obou olejů. Oleje smíchejte a několik minut zahřívejte na mírném ohni. Poté ještě teplou směs aplikujte na vlasy, následně vlasy přikryjte sprchovou čepicí a ještě navrch zabalte do ručníku. Nechte působit přibližně po dobu jedné hodiny a následně za pomocí vody a šamponu olej z vlasů vymyjte. V případě silného poškození vlasů, můžete směs nechat působit po celou noc. Masku se doporučuje opakovat jednou týdně.

Pivovarské kvasnice s olivovým olejem

Pivovarské kvasnice obsahují velké množství minerálních látek a vitamínů, které se dají využít i v případě zničených vlasů, pro lepší aplikaci je dobré kvasnice zkombinovat s olivovým olejem. Smícháme jednoduše jednu až tři polévkové lžíce pivovarských kvasnic se zahřátým olivovým olejem. Směs následně aplikujeme na vlasy a necháme působit po dobu třiceti minut. Nakonec jako vždy vlasy umyjeme za pomoci vody a šamponu.  Podle potřeby masku aplikujeme jedenkrát či dvakrát týdně.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Tato žena navštívila stylistu a řekla mu jediné: Dělejte, co…

Říká se, že vzhled člověka není zase až tolik důležitý. Na druhou stranu zcela zanedbávat lidskou krásu také není ideální.…
KRÁSA A MÓDA

Padají vám vlasy a potřebujete to zastavit? Nechoďte ani do…

Padání vlasů je dnes problém, o kterém se mluví nejčastěji s mužskou populací. Je to tak dáno, že jsou to právě…
KRÁSA A MÓDA

Jak zhubnout i 2 kilogramy denně? Tato zázračná dieta to…

Dokonalou postavu chce mít každý. O to více ta osoba, která ji bohužel stále dokonalou nemá. Pokud patříte do stejné…
KRÁSA A MÓDA

Jak zhubnout přes 20 kilogramů za pouhých 6 týdnů? Tato…

Jsou lidé, kteří se po celý život snaží zhubnout, ale jejich úsilí přijde vniveč. Často hledají různé druhy diet, které…
KRÁSA A MÓDA

Žádné tmavé skvrny, žádný pigment ani jiné problémy. Tato unikátní…

Různé vady na kráse jsou často primárně pro ženy velkým problémem. Pokud bychom se měli podívat na to, jaké problémy…
KRÁSA A MÓDA

Rozlučte se s vráskami jednou provždy. Každý, kdo začal používat…

Jsou to hlavně ženy, které dnes tolik řeší především svůj vzhled. A není se čemu divit, jelikož se svému okolí…