Neuvěřitelný čin! 12letý hrdina zachraňuje babičku při požáru – Hasiči jsou v šoku!

V neděli 23. července 2023 se v jednom z nájemních domů v Lublinu odehrála dramatická událost, která ukázala statečnost a odvahu jednoho mladého chlapce. Dvanáctiletý hrdina, který byl v té době u své babičky, se stal záchranářem ve chvíli, kdy se v budově začal šířit požár.

Požár, který zřejmě vznikl neopatrně odhozenou cigaretou, se rychle šířil a ohrožoval životy několika obyvatel domu. V tu chvíli však vystoupil na scénu náš mladý hrdina, který bez váhání přijal výzvu osudu.

Zachránce bez strachu

Prvním signálem byl hustý kouř, který se začal šířit chodbou domu. Dvanáctiletý chlapec, který byl v bytě se svou 83letou babičkou, nepropásnul ani vteřinu a rychle reagoval. Bez ohledu na svoje vlastní bezpečí vedl svou babičku na bezpečné místo ven z ohrožené budovy.

Čtěte také: Muž našel štěně přivázané k železniční trati!

Zachránil životy i mazlíčkům

Jeho hrdinský čin však nekončil u záchranu babičky. Jakmile si byl jistý, že je babička v bezpečí, vrátil se do bytu, aby zachránil své dvě drahocenné zvířecí přátele – psa a papouška. Díky jeho odvaze a rychlému jednání utrpěli všichni obyvatelé domu jen minimální zranění.

Rychlá reakce hasičů

Poté, co byl čin našeho mladého hrdiny detekován, okamžitě přijely hasičské jednotky a požár byl brzy uhašen. Díky jejich promptnímu zásahu se katastrofa podařila omezit.

Příčina požáru stále ve vyšetřování

Policie nyní pečlivě vyšetřuje příčinu požáru, přičemž se zvažuje možnost nedohasnulé cigarety. Přesné okolnosti však budou vyjasněny až po důkladném šetření.

Odměna za statečnost

Tento mladý hrdina si zaslouží naši obdiv a uznání za svůj bezmezný odvahový čin. Jeho rychlá reakce a bezpečná záchrana babičky a zvířat jsou inspirací pro nás všechny.