Nevěsta během obřadu zvedla telefon. Proč?

Svatební den je pro většinu párů jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších dnů v jejich životě. Alespoň by to tak mělo být. V případě dnešního páru se ukázalo, že svatba může být i velmi dramatická a smutná, protože v domě novomanželů explodoval plyn. Jejich krásný dům, ve kterém si plánovali budoucnost, se během pár vteřin změnit na trosky.

Nevěsta během svatby zvedla telefon a ztuhla. Kromě krásných okamžiků v životě nově sezdaného páru Ely a Adama ze Sosnowa došlo k opravdovému peklu. Výkřiky hrůzy a zděšení nebraly konce. Něco takového skutečně nikdo nečekal. Novomanželé měli štěstí, že v domě právě v tu chvíli nikdo nebyl, takže nedošlo k žádnému zranění, ani úmrtí.

Výbuch plynu

Ela a Adam se do sebe bezhlavě zamilovali. Svatba byla jejich velkým snem, takže když se obřad konečně konal, byli velmi šťastní a chtěli si ho naplno užít. Vše šlo ze začátku podle plánu, ale na oslavě po obřadu se vše změnilo. Kolem 23:00 nevěsta obdržela telefonát, který změnil jí i jejímu manželovi život během vteřiny. Okamžitě přerušil veškeré veselí, radost a zábavu.

Čtěte také: Fenka Snowball tři týdny zahřívala štěňata ve sněhu

Manželé si šetřili peníze na svou nový domov téměř 10 let. Když nevěsta zjistila, že v jejich vysněném domě explodoval plyn, nemohla tomu uvěřit. „Nejprve jsme si mysleli, že si někdo dělá legraci. První myšlenka byla, že možná jde o to, dostat nevěstu někam z večírku,“ vysvětluje bratranec nevěsty a ženicha v rozhovoru pro polský magazín.

Vtip to rozhodně nebyl

Rychle se ukázalo, že v domě skutečně došlo k výbuchu plynu a nejednalo se o žádný vtip. Svatba byla přerušena a novomanželé se vrátili zpět do svého domu, ze kterého již zbyly jen trosky. Účast třetí osoby na tomto incidentu podle policie není vyloučena. Nyní vyšetřují, zda byl výbuch způsobem omylem, anebo úmyslně. Dům je bohužel vhodný pouze k demolici a bude stržen.