Nikdy není pozdě: 87letý muž přišel před 2 lety o ženu a nyní se oženil s její nejlepší kamarádkou

V neuvěřitelných 87 letech se muž rozhodl znovu se oženit. Jeho dlouholetá manželka zemřela před pouhými dvěma lety na rakovinu. Velmi brzy začal chodit s nejlepší kamarádkou své manželky a po dvou letech se rozhodli pro jednoduchý svatební obřad v kostele. Jejich příbuzní samozřejmě fotili a točili videa na své chytré telefony. Některé se později objevily na sociálních sítích a získaly rozporuplné ohlasy. V každém případě se ale z této svatby stala velká senzace.

Netradiční svatba se stala internetovou senzací

Snímky ze svatby na sociální sítě (TikTok) vložila vnučka ženicha, Sophia Angeletakis. Netušila, že se video stane virálním, ale přesně to se stalo během pár dní po jejich zveřejnění. „Váš děda si bere nejlepší přítelkyni své mrtvé bývalé manželky,“ napsala k příspěvku, který se rychle dostal do všech koutů světa a okouzlil mnoho lidí.

https://www.newsitamea.gr/

Na videu se nachází nevěsta v bílých šatech, kterou k oltáři doprovází jiná žena s hůlkou. U oltáře již seriózně vyčkává ženich ve slušivém obleku s motýlkem u krku. Kněz vedl celou bohoslužbu z iPadu, což je také velmi vtipné. Všichni přítomní svatbu sledovali s úsměvem na tváři, ale lidé na sociálních sítích nebyli vždy tak milí. Někteří lidé byli ze svatby trochu zaskočení.

Někteří lidé jsou nadšeni, jiní znechuceni

Mezi pozitivní komentáře patří: „Nikdy není příliš pozdě na to, abys znovu vybudoval svůj život.“ Některým lidem toto video dokonce připomnělo jejich vlastní rodinu. Ne všichni ale měli pochopení. Mnoha lidem tento sňatek přišel trochu zvláštní. Muž byl ženatý za svou manželku po mnoho let. Když zemřela, nečekal příliš dlouho na další lásku.

https://www.newsitamea.gr/

Navíc začal chodit, a nakonec si vzal nejlepší kamarádku své manželky, se kterou se zaručeně stýkal po mnoho let. Otázkou je, jak dlouho již k sobě něco cítili, když se vzali tak rychle po její smrti. Někteří uživatelé sociální sítě nazvali tuto svatbu nechutnou nebo nevhodnou. V určitém smyslu mají pravdu, ale láska si nevybírá. A je vidět, že láska kvete v každém věku.

@angeleatingtakis

Third times a charm at 87 I guess 🤠

♬ original sound – KA$IM💰‼️

Zdroj: newsitamea.gr