David Hampl
25 srpna, 2022
, ,

Skromnému synovi jedné uklízečky se povedl mistrovský kousek. Na škole se mu posmívali nejen spolužáci, ale také učitelé. Ve škole se tak necítit dobře, ale všemu zadost učinil o 20 let později, kdy byl třídní sraz. Všem spadla brada poté, co zjistili, kam to muž vlastně dopracoval.

I když nemají nové oblečení, v hlavě toho mohou mít hodně

Syn uklízečky, který se jmenoval Mantvydas, se oblékal přiměřeně tomu, na co měla jeho matka. Nebyli to žádní boháči, ale učil se dobře a své matce pomáhal co nejvíce, aby ji to všechno ulehčil. Nemohl si sice dovolit chodit do kantýny na obědy, ale byl to hodný a laskavý kluk. Neměl ani telefon, žádná drahá zařízení a také neměl žádné přátelé, se kterými by se po škole mohl vídat.

Ani třídní učitelka nebyla na jeho straně a projevovala mu určité nesympatie. Každý den ho posílala k tabuli, a pokládala mu otázky, na které většinou nedokázal odpovědět. Když se jednou učitel zeptal na to, co budou chtít v budoucnosti dělat, všichni mu odpověděli zajímavé pozice, na kterých budou dostávat hodně peněz. Učitelé mu ale řekli, že on nikdy nebude mít úspěch jako ostatní.

https://pukuotukas.com/

Spolužáci byli překvapení tím, co muž řekl

Škola byla u konce, chlapec se ale nezúčastnil ani maturitního plesu. Postupně všichni mezi sebou ztratili kontakt. Až po dvaceti letech se povedlo dostat několik z nich na jedno místo, aby se mohli pochlubit svými úspěchy. Právě muž byl tím strůjcem. Navrhl schůzku v jedné drahé restauraci. Nakonec se sraz hodně povedl, a dorazil také třídní učitel. Ten se jich ptal na jejich kariéru a byl velmi překvapen tím, co zjistil.

Nejen, že Mantvydas vlastnil velkou stavební firmu, ale na konci srazu prozradil, že mu patří ona drahá restaurace, ve které všichni sedí, a že útrata všech jde na účet podniku. Všichni byli šokovaní tím, co zjistili. Třídní učitel opustil sraz bez rozloučení a další nechápali, jak mohl být chudý kluk takové štěstí v životě. Nikdy nevíte, kdy se odrazí takový člověk ode dna a dosáhne životního úspěchu.

Zdroj: pukuotukas.com

Sdílejte článek