Novinky přišly nedávno: Meghan a Harryho malý syn se nevyvíjejí správně – královský pár se rozhodl pro šokující řešení!

Rodičovství není a nikdy nebylo jednoduché. Pro vývoj dítěte je ovšem kontakt s lidmi mimo rodinný kruh velmi důležitý. V současné době koronaviru to ovšem nebylo úplně možné a izolace jejich potomků od ostatních členů rodiny a jejich kamarádů, trápila nejednoho rodiče. Teď už je situace lepší, ale rozhodně to není stejné jako v minulosti.

Možná tomu neuvěříte, ale stejné problémy trápí i mocné a bohaté. Harry a Meghan mají vážné starosti o svého ročního syna Archieho. Mohlo by se zdát, že královské miminko i jeho rodiče žijí jen v přepychu bez obav a starostí, ale ty v současné situace potkávají všechny rodiče, bez ohledu na jejich zázemí, práci nebo měsíční příjem. Podívejme se na pár základních údajů o Archiem:

  • celé jméno: Archie Harrison Mountbatten-Windsor
  • narozen: 6. května 2019
  • rodiče: princ Harry, vévoda ze Sussexu a Meghan, vévodkyně ze Sussexu
  • Archie je sedmým v pořadí, kdo může usednout na královský trůn.

Obavy o zdravý vývoj

Meghan se nyní vážně obává, že se Archieho sociální dovednosti nebudou vyvíjet správně v závislosti na nutné izolaci od okolního světa. V pozdějším věku by proto mohl mít vážné potíže s integrací a prosazováním ve skupině. Z toho důvodu padlo v jejich rodině velké rozhodnutí.

I přes hrozbu koronaviru se Meghan chce připojit do klubu pro maminky, kde by se mohl malý Archie stýkat s dětmi ve stejném věku. Bohužel to v tuto chvíli v USA, kde v současnosti žijí, není možné. Krize tam není zdaleka v tak dobré situaci, jako u nás. V současnosti se proto zdržují pouze ve své luxusní vile v Hollywoodu, odkud komunikují s rodinou a přáteli skrz aplikaci Zoom.

Češi řeší situaci podobně

Ve stejné životní situaci se nyní nacházejí všechny rodiny s dětmi. Jednou možností je stýkat se v nejužším rodinným kruhem a dodržovat přitom přísná hygienická pravidla. Další a jistě mnohem lepší možností je právě komunikace prostřednictvím sociálních sítí a webkamery. Můžete se tak nejen vy, ale i vaše děti vidět s blízkými a neztratit s nimi kontakt úplně.