Redakce ProSvět.cz
20 prosince, 2019

Váš seznam vánočních dárků je úspěšně odškrtaný, ve vánoční dóze se ukrývají čerstvě napečené perníčky ai vánoční úklid se již pomalu chýlí ke konci... Nezapomněli jste však během předvánočních příprav na něco? Tedy, lépe řečeno, na někoho? Že vám nikdo nenapadá? No přece na sebe. Jste to přece vy, kdo by měl na Vánoce vypadat kouzelně, okouzlující a dechberoucí.

Se slevovými kupóny je to přece tak jednoduché. Nakoupíte stylově, a zároveň i ušetříte. Jak byste na Vánoce chtěli vypadat? Vsadíte raději na dokonalou eleganci nebo pohodlnou ležérnost?

# 1 Elegantně

Patří k vašim Vánocům honosnost, přepych a váš domov je na Vánoce nádherně a precizně vyzdobený? Vánoční stromek je bezpochyby dokonalou dominantou, na které jste si dali extra záležet. Pak ani vy určitě nebudete chtít zůstat ve stínu. Vsaďte na eleganci. Malé černé šaty posypané flitry, elegantně zdobený top, šaty s odhalenými rameny a volánovými rukávy, nápadné zvířecí i květinové vzory, minimalistické linie. Je tolik možností, abyste byli originální a okouzlující.

# 2 Přitažlivě

Chystáte se na vánoční párty nebo plánujete vánoční posezení s kolegy? Je to jedinečná příležitost pobavit se a možná i navázat více či méně vážnou známost. Vyjděte ze své komfortní zóny a odvažte se přitáhnout všechny pohledy. Černý krajkový top, svůdný overal, šaty s hlubokým výstřihem a odhalenými zády. Ať už vás oslovil jakýkoliv kousek, určitě jste si zvolili správně. Nezapomeňte outfit doladit k dokonalosti perfektním make-upem, účesem a podmanivou vůní. A pak si už jen užívejte obdivné pohledy, okaté komplimenty a lichotky. Vždyť Vánoce jsou zde pouze jednou v roce. Skvělé nabídky najdete iv internetovém obchodě Bibloo. Pokud navíc využijete i slevové kódy, vaše radost bude o to větší. Bibloo sleva, kterou najdete na portálu Vasekupony.cz, vás jistě potěší.


# 3 Ležérní

Že se v elegantních outfitech necítíte dobře a na vánoční párty se také nechystáte? Na to, abyste u vánočního stromečku vypadaly dobře, nemusíte vytahovat ze skříně něco, v čem se necítíte pohodlně. Vánoční móda je taková rozmanitá. Už jste viděli letošní kolekce pletenin, mikin a topů s vánočními motivy, Disney postavičkami a vtipnými nápisy? Jsou tak pohodlné, barevné, hravé a vánoční. Jako stvořené na to, abyste vyběhli s kámošema na punč či svařák nebo jste se jen tak pohodlně vystřelí na gauči, vychutnali si horkou čokoládu a už jen čekali, aby šťastné a veselé přišli přímo k vám.


# 4 Romanticky

Jste romantická duše, která miluje bílé Vánoce a pod nohama vrzající sníh? Nevíte si dokonalé Vánoce představit bez zpívání koled a zvuku půlnočních zvonů? Přeneste svou vánoční náladu i do vašeho outfitu. Romantické řasení, vkusná krajka, květinové vzory, plisované sukně i šaty, tečky, pastelové barvy. Kde to všechno najdete? V nových kolekcích Victorian Romance a 80s Love, které vám přináší obchod Orsay. Najdete v něm kousky, do kterých se zamilujete na první pohled. V případě, že chcete ušetřit, nezapomeňte i na slevové kódy a kupony, Orsay sleva se vždy hodí.


# 5 Sexy

Myslete na to, že i Štědrý den jednou skončí, ať už bude jakkoli dlouhý. A pak, když uložíte děti, konečně přijde chvíle, kdy zůstanete s vaším partnerem sama. Připravte mu ještě jedno malé vánoční překvapení v podobě svůdné spodního prádla. Uvidíte, jak to váš partner ocení.

Ať už si vyberete na Vánoce jakýkoliv outfit, nejdůležitější je, abyste se v něm dobře cítili. Myslete na to, že tak, jak je výjimečný Štědrý den, výjimečná jste i vy.

Sdílejte článek