Opuštěná stodola skrývala poklad za 26 milionů eur!

Každá starší nemovitost skrývá nějaká tajemství. V některých případech jsou ale mnohem větší, než očekáváte. Starší pár z New Yorku se rozhodl koupit starou stodolu v Portugalsku. Její bývalý majitel zemřel a nikomu nepřišlo důležité, aby ji před prodejem otevřel. Všichni si mysleli, že je prázdná nebo plná haraburdí. Nikdo nemohl čekat, že tam na nové majitele čeká velký poklad.

https://thefamilybreeze.com/

Kus historie skrytý ve stodole

Manželé starou stodolu koupili velmi levně, protože působila velmi špatným stavem. Ani samotní manželé netušili, že si koupí silný příběh a kus historie. Jakmile otevřeli dveře, objevili stovky aut. Některá z nich pocházela ještě z předválečného období. Nacházely se tam největší značky vozů na světě, jako je Mercedes, Aston Martin nebo BMW.

https://thefamilybreeze.com/

Hodnota všech vozů se odhaduje na 26 milionů eur, ale může být samozřejmě i vyšší. Nejen, že se jedná o velké množství historických vozů, ale některé z nich mají obrovskou hodnotu jen díky svému stáří. Podle některých příběhů tato stodola dříve patřila prodejci aut, který si tam nechával nejzajímavější kousky ze své kariéry.

Čtěte také: Kvůli posmívání úplně změnila vizáž

https://thefamilybreeze.com/

V Americe k podobným objevům dochází mnohem častěji

Ve Spojených státech existují lidé, kteří kupují a vyklízí staré garáže nebo stodoly, protože touží po podobném nálezu. Mnoho lidí stráví desítky let tím, že sbírají stará auta nebo motorky a dávají si je do své garáže. Potom zemřou nebo se rozhodnou, že svou sbírku prodají. Mnoho garáží se také pronajímá a po skončení pronájmu tam jednoduše zůstane vše, co tam pronájemce skladoval.

https://thefamilybreeze.com/

Každý, kdo kupuje podobnou stavbu, doufá, že tam najde tak velký objev, jako tento starší pár v Portugalsku. Většinou tam najdou jen starou motorku a nepořádek. V některých případech se ale jedná o nádherné, americké veterány. Ty mohou snadno zrenovovat a prodat za velké peníze. Takže koupě staré garáže nebo stodoly se doopravdy může vyplatit.

Zdroj: thefamilybreeze.com