Adoptovat dítě je velice závažné rozhodnutí. Dítě totiž dokáže změnit život lidí k nepoznání. A to jen když je samo. Pokud se rozhodnete pořídit si hned tři malá miminka najednou, váš život se přetočí vzhůru nohama. Někdo nemá možnost, když se mu děti narodí jako vlastní. Nicméně pokud se narodí trojčátka, která jsou vlastní matkou opuštěna, může být problém, najít pro ně domov. Vzít si na starost tři děti najednou je obrovská výzva. Naštěstí ale existují lidé, kteří se jí nebojí. A sourozenci tak mohou zůstat spolu.

Bezdětný pár

Andy a Sarah Justicovi byli párem, který se velmi miloval. V životě jim chybělo jediné: děťátko. Ať se snažili sebevíc, Sarah nemohla otěhotnět. A tak se rozhodli, že získají dítě jinak. Adopcí! Vyhlédli si těhotnou ženu, která nechtěla jít na potrat, své dítě si ale nemohla nechat. Rozhodli se, že ji po celé její těhotenství budou oporou. Sarah s ní dokonce šla na první ultrazvuk. Jaké bylo její překvapení, když se namísto jednoho děťátka objevily v lůně matky dokonce tři děti! Andy a Sarah ale chtěli dítě natolik, že se rozhodli nechat si všechny.

Trojčátka se narodila

Trojčata se narodila předčasně, v sedmém měsíci těhotenství. Museli zůstat v nemocnici, dokud nedosáhli dobré váhy. Poté si je manželé mohli vzít domů. Nedlouho poté ale Sarah zjistila, že je nemocná. Děly se s ní opravdu podivné věci – únava, nevolnost, krvácení dásní. Šla tedy k lékaři. A ten zjistil šokující novinku: Sarah je těhotná. Manželé sice už doma tři děti měli, nicméně byli z této zprávy nadšení. Ani na chvíli neuvažovali o tom, že by se některého z dětí chtěli vzdát.

Osud je obdařil

Zanedlouho šla ale Sarah na kontrolu. To, co zjistila, ji naprosto šokovala. Když manžel svou ženu slyšel v telefonu, měl strach, že se něco stalo. Roztřepaným hlasem sdělovala svému manželovi, že nečeká jedno, ale hned dvě děti!

Sdílejte článek