Kateřina Dostálová
23 ledna, 2023
, ,

Mladí manželé se vždy berou z velké lásky. A z té se také narodí jejich děti. Po pár letech jim ale někdy dojde, že to nebylo dobré rozhodnutí a chtějí žít jinak a s někým jiným. Arina a Markas byli mladí a sotva vycházeli s penězi. Arina se rozhodla pro jiný život. Jednoho dne se sbalila, odešla od své rodiny a nechala manželovi jen dopis v kuchyni.

Žena odešla za bohatým sponzorem a zábavou

V dopise stálo, že je vyčerpaná z dětí i svého života. Chce normální, šťastný život, což s chudým manželem a dětmi nedokáže. Navíc si našla bohatého muže, který je ochotná jí kupovat hodně věcí. Děti nechá manželovi a žádá ho, aby na ni navždy zapomněl a nehledal ji. Pro muže to byla obrovská rána a netušil, co říct dětem. Během chvilky z něj byl svobodný otec.

https://unsplash.com/

Muž se tvrdě pracoval a našel novou lásku

Nedokázal pochopit, jak se mohla jeho ženu vzdát dětí kvůli financím. Sebral všechny síly, protože se musel postarat o své děti. Pracovat celé dny, aby dokázal rodinu sám uživit. Naštěstí měl skvělé rodiče, kteří mu v této složité době hodně pomáhali. Muž přes den pracovat v hlavním zaměstnání a po večerech si vydělával jako taxikář.

Na jeho rodičích proto bylo hodně hlídání. Po nějaké době potkal dívku jménem Alicia. Společně se vzchopili a postavili se na vlastní nohy. Časem se vzali, pořídili si dům, 3 auta a pronajali je taxikářům. Díky tomu měli i pasivní příjem, takže se jim dařilo doopravdy dobře. Konečně měl velmi šťastný život se ženou, která ho milovala v chudobě i v bohatství.

https://unsplash.com/

Bývalá manželka se po letech objevila na jeho prahu

Jednoho večera se na prahu jeho domu objevila bývalá manželka. Padla Markovi kolem krku, prosila o odpuštění a řekla mu, že ho velmi miluje a lituje všeho, co mu udělala. Jakmile uviděla děti s Alicí, rozzuřila se. Muž ji dostal z domu a řekl jí, aby si našla dalšího boháče, který bude podporovat její životní styl. Na dětech jí jistě nezáleželo, takže ji okamžitě vyhodil.

Zdroj: pukuotukas.com/

Sdílejte článek