David Hampl
12 prosince, 2021
, ,

Od přehnaně nadšených matek až po hrdé otce, od opilých tet po nezodpovědné strýce – svatby často spojují rodiny, které se jinak sami sobě spíše vyhýbají. Může to být dobrá příležitost urovnat nějaké staré spory, ale bohužel častěji to spíše zažehne nové problémy a konflikty. A někdy je to právě někdo z rodiny, kdo doufá, že by se ledy mohly trochu pohnout a některé zamrzlé vztahy by se mohly trochu rozehřát. Přesně v to doufalo osm bratrů nevěsty, kteří si na její svatební den připravili skutečně netradiční taneční vystoupení.

Početná rodina je dnes vzácností

První poměrně nestandardní věcí je, že jich je skutečně osm. To je v dnešní době neuvěřitelné číslo a jistě si každý dokáže představit, jaké muselo být vyrůstat s osmi bratry. Vystoupení začalo tím, že novomanželé vytvořili kruh pro účinkující. Bratři nevěsty pak zatančili na klasiku Backstreet Boys I Want It That Way a svůj tanec uzavřeli pózou, kdy spolu všichni stáli vedle sebe ve slunečních brýlích. To však zdaleka nebylo všechno. Čtyři sestry nevěsty předvedly píseň „Tell Him“ (původní píseň Lindy Ronstadt) z televizního muzikálu Glee. Poté se k tanci vrátili chlapci, než se dívky znovu přidaly s písní od Meghan Trainor. Nakonec ti nejlepší zůstali a společně se předvedli u indické písně „Radha“. Dav zadržel dech a přemýšlel, co bratři udělají. Rozhodně nezůstali zklamaní.

Dojetí na sebe nenechalo čekat

Všem bylo jasné, co tanec pro nevěstu a ženicha znamená. Sama nevěsta při několika příležitostech vypadala, jako by byla na pokraji pláče, ale dokázala ovládnout své emoce. Nakonec byli odměněni obrovským rodinným objetím, které bylo cennější než jakýkoli hmotný dar, který by mohli dostat.

Dobré vztahy v rodině jsou nejvíc

Podobná taneční vystoupení nejsou ničím výjimečným, ale toto přece vyniká tím, že jej zatančilo hned tolik sourozenců od nevěsty. Málokdo má tak početnou rodinu, a navíc se může pyšnit tím, že spolu její členové dobře vychází a sejdou se všichni, aby nacvičili sestavu na svatbu své sestry. Pokud to tak budou dělat na svatbu všech sourozenců, rozhodně se u toho pořádně zapotí.

Na svatbě se vyplatí spojit rodinu

Toto video má sloužit také k tomu, aby podpořilo setkávání rodin a přispělo k tomu, že lidé na svatby pozvou i širší rodinu a pokusí se stmelit vztahy, které možná nefungují nebo už nejsou tak vřelé. Svatba může být skvělou příležitostí, jak podpořit funkčnost celé rodiny. Právě na rodinu se totiž můžete spolehnout v těžkých chvílích.

Sdílejte článek