Otec chce zvýšit povědomí o dětech s rakovinou. Proč?

Kouzelník a iluzionista Criss Angel je známý hlavně svým uměním. Málokdo ví, že jeho syn Johnny trpěl rakovinou. Ta mu byla diagnostikována v roce 2015, ale nyní je jeho léčba u konce. Tehdy bylo Johnnymu pouhé 2 roky. Jeho rodiče se cítili naprosto bezmocní, protože nemohli svému chlapci nijak pomoci. Naštěstí léčba zabrala a nyní je chlapec oficiálně bez rakoviny.

Rozvod a nemoc syna

Angel se rozvedl s manželkou a matkou svého syna. Ta vzala syna a přestěhovala se do Austrálie. Ve stejné době byla chlapci diagnostikována rakovina. Angel měl sice smlouvu na 10 vystoupení týdně v Las Vegas, ale musel všechno zrušit. Chtěl a musel být se svým synem, a proto místo vystoupení odletěl do Austrálie.

Stále měl pracovní závazky a smlouvu, kterou nesměl porušit. Proto viděl syna pouze dvakrát během několika měsíců. To pro oba bylo velmi těžké. Oba rodiče navíc sledovali, jak se jejich syn potýká s rakovinou. Johnny je podle něj velmi veselý, milující a zábavný kluk. Léčba měla bohužel velký vliv na jeho náladu a energii. Najednou měli pocit, že před nimi stojí jiné dítě.

Čtěte také: Jak se chránit před škodlivostí elektromagnetických vln Wi-Fi

Těžká cesta ke zdraví

Chlapec měl akutní lymfoblastickou leukémii, což je poměrně vzácná forma této nemoci. Léčba vypadala úspěšně, ale v roce 2019 se mu rakovina vrátila. Angel a celá rodina byla připravena na nejhorší. O dva roky později dostali od lékařů dobrou zprávu. Johnny se úplně uzdravil a Johnny je v pořádku. Nic lepšího je potkat nemohlo.

Angel se nyní snaží zvýšit povědomí o rakovině u dětí. Nejde jen o nemoc, která potkává dospělé. „Z celého srdce vás žádám, abyste laskavě sdíleli tento odkaz na svých platformách sociálních médií – ať už mě milujete nebo nenávidíte -, abyste mohli zvýšit povědomí na pomoc dětem, které právě teď bojují o život.“ Můžeme jen doufat, že tuto rodinu a mnoho jiných taková nemoc nikdy nepotká.

Zdroj: dobrespravy.eu