Pár adoptoval problémového psa a zažili obrovské překvapení!

Každá rodina se dostane ke svému mazlíčkovi jiným způsobem. Zachránit psa nebo kočku z útulku je nádherný způsob, jak do svého života přivítat dalšího člena rodiny. Elizabeth Spenceová a její manžel mají tři děti a k tomu hned šest zvířat z útulku. Všechny jejich kočky i psi si na nový domov zvykli rychle, kromě 8leté fenky Nory. To dělalo manželům velké starosti.

boredpanda.com

Těžký život fenky z útulku

Nora zaručeně prožila velmi těžký život a pravděpodobně si prošla za svůj život týráním od bývalých majitelů. Z tohoto důvodu se velmi bojí lidí. Toto chování se příliš nezlepšilo ani poté, co si ji rodina vzala k sobě domů a přivítali ji další psi a kočky v domácnosti. Stále byla velmi zdrženlivá a bála se svých nových majitelů.

Fenka si možná myslela, že se dostala do dalšího domova, kde ji budou trápit. Naštěstí se dostala do rodiny, která své mazlíčky miluje a s láskou o ně pečuje. Přístup a chování této fenky se změnilo až ve chvíli, kdy do rodiny přišel nový člen. A tentokrát se nejednalo o psa ani kočku. Manželé totiž měli malého syna, který Noru zcela změnil.

Čtěte také: Pes ochránil malou dívenku. Nevěřili byste proč

Láska překonala všechny problémy

Malému Archiemu bylo pouhých 11 měsíců, když se seznámil s Norou. Ta si ho na první pohled zamilovala. Od té chvíle od něj odmítá odejít, ať se děje cokoli. Spí v jedné místnosti a dokonce odmítá odejít z koupelny, když se malý Archie koupe. Manželé si přáli, aby Nora získala znovu důvěru k lidem. A ukázalo se, že ji získá přes tohoto malého chlapce.

Z této dvojice se stali nerozluční kamarádi, kteří bez sebe nedají ani ránu. Nejen, že se konečně Nora začlenila do rodiny, ale malý Archie má tu nejlepší chůvu a kamarádku, jakou si může přát. Jejich přátelství je nádherné a pomohlo fence znovu vrátit víru v lidi. Něco takového se nevidí každý den a dokazuje to, že psi z útulku si zaslouží druhou šanci.