Pár oslavil 79 let manželství! Jak spolu vydrželi tak dlouho?

V dnešní době jsou dlouhá manželství spíše výjimkou. Lidé se často berou a jen o pár let později se rozvádí. Hádky, neshody a neschopnost dělání kompromisů vede k rozvodu. Naštěstí existují i velmi inspirativní páry, které nám dávají naději na velmi dlouhé a šťastné manželství. Právě na takový příběh se podíváme dnes. Tito manželé jsou totiž spolu již 79 let!

https://vairalnews78.com/

Dvě významná výroční najednou

Hubert a June Malicote jsou jedinečným manželským párem z amerického Ohia. Loni oslavili nejen 100 let, ale také 79. výročí své svatby. Oba se narodili v červenci 1922 a vyrostli na venkově v Kentucky. Poprvé se ale setkali až v Ohiu, kde oba hledali svou první práci. Seznámili se v kostele a na začátku byli jen přátelé. Postupně se ale jejich vztah vyvinul v mnohem více.

https://vairalnews78.com/

Jak se do sebe zamilovali?

Hubert a June se vzali 8. června 1943. Bohužel jen krátce poté byl Hubert povolán jako voják do druhé světové války. Dva roky sloužil na Havaji, po které se s manželkou neviděli. Jakmile se vrátil domů, June na něj trpělivě čekala. Usadili se v Hamiltonu ve státě Ohio a založili rodinu. Nyní mají 3 děti, 7 vnoučat a 11 pravnoučat.

Čtěte také: Anička Slováčková plánuje svatbu! Těší se, až bude procházet svatební uličkou!

Tento nádherný pár oslavil ve stejném měsíci 100 let. June měla narozeniny 13. července a Hubert 23. července. Své kulaté narozeniny a zároveň 79 let svého manželství oslavili při bohoslužbě v kostele. Manželé se i po mnoha letech stále hluboce milují a nedokáží si jeden bez druhého představit svůj život. Jak je možné, že jim manželství vydrželo tak dlouho?

https://vairalnews78.com/

Tajemství jejich dlouholetého manželství

Podle Huberta se se svou manželkou nikdy nepohádal. Samozřejmě neprošli životem bez konfliktů, ale nikdy se nedostali do velké hádky. Vždy se snažili o všem v klidu mluvit a dělat kompromisy. Jedině díky tomu jsou spolu téměř 80 let a stále se milují. Většina manželství nevydrží tak dlouho, a proto bychom se od tohoto páru měli poučit. A nikdy se s partnerem nehádat.

Zdroj: vairalnews78.com