Pár s obrovským věkovým rozdílem se zasnoubil! Kolik let je od sebe dělí?

V současnosti je poměrně běžné, že si muž středního věku najde mladou přítelkyni. Větší věkové rozdíly již nejsou takové tabu jako v minulosti. Některým lidem se ale stále mohou zdát trochu podivné. Tento pár je velmi zajímavý. Jemu je 19 let a jeho přítelkyni je 76 let! To znamená, že mezi sebou mají 57letý rozdíl. Mladík se nyní rozhodl, že svou přítelkyni požádá o ruku.

https://www.enimerotiko.gr/

Negativní komentáře na sociálních sítích

Mladý muž požádal svou přítelkyni o ruku velmi romantickým způsobem. Koupil balónky ve tvaru srdce a krásný prsten. Vše proběhlo tak, jak by to mělo při žádost o ruku být. Chtěl se svou láskou samozřejmě pochlubit, a proto dal video z této velké události na sociální sítě. A reakci ostatních uživatelů mohl jistě předvídat.

https://www.enimerotiko.gr/

Negativní komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Tato žádost o ruku se stala virální, ale bohužel ze špatného důvodu. Mnoho lidí tímto párem pohrdá a přejí si, aby to byl jen špatný vtip. „Je to jako mít to s babičkou.“ „To vše pro dámu, která za pár let zemře.“ To je jen pár z komentářů, které se pod videem objevily a stále objevují.

Pár si z komentářů nic nedělá

Mladík samozřejmě mohl vědět, co způsobí jako žádost o ruku na sociálních sítích. Nezdá se, že by si bral negativní komentáře k srdci. Podle vlastních slov je velmi zamilovaný a chtěl to své přítelkyni dát jasně najevo. Právě z tohoto důvodu se rozhodl ji požádat o ruku. Udělal stejnou věc, kterou dělají muži pro své životní lásky po celém světě.

https://www.enimerotiko.gr/

Bohužel v tomto případě se od lidí v okolí ani na sociálních sítích nesetkal s pochopením. Obrovský věkový rozdíl mezi mladým mužem a jeho snoubenkou je trnem v oku pro mnoho lidí. Není se čemu divit, když mají mezi sebou téměř 60 let. Každý pár je ale jiný a jak je vidět, láska si nevybírá. Můžeme jen doufat, že jim to bude klapat co nejdéle.

Zdroj: enimerotiko.gr