Redakce ProSvět.cz
26 prosince, 2022

Dospívající chlapec a žena po padesátce rozčeřili vody svým odvážným oznámením: čekají dítě! Devatenáctiletý Giuseppe D'Anna odhalením této nečekané novinky ohromil uživatele sociálních sítí i své okolí. Jak se příběh rozvíjí, člověk musí přemýšlet, jestli je to skutečnost, nebo jen nehorázný vtip… Ještě zajímavější než to by mohlo být zjištění, co přesně si o takové neobvyklé situaci myslí všichni v okolí.

Když Giuseppe a jeho partnerka oznámili, že jejich láska se navzdory 57letému věkovému rozdílu brzy projeví v podobě dítěte, mnozí lidé oněměli. To, že se na TikToku podělili o náhledy do svého každodenního života mezigeneračního páru, vyvolalo u internetových diváků mnoho spekulací - někteří dokonce zašli tak daleko, že naznačovali, že Giuseppe musí jít jen po jejích penězích! Pro tento nepravděpodobný pár však nic nestojí v cestě opravdové lásce a opět dokazuje, že vztahy neznají žádné hranice ani omezení na základě věku.

Jaká je pravda o vztahu tohoto páru? Jde o skutečnou lásku, nebo o pouhý vtip, který má zviditelnit na sociálních sítích? Uživatelé internetu diskutují o tom, zda bylo jejich rychlé rozhodnutí vzhledem k jejímu věku dobře promyšlené. Ačkoli se zdá, že se v online světě objevují protichůdné názory, jedno zůstává jisté: tito vášniví milenci s každým novým příspěvkem poskytují více informací o svém společném životě!

Giuseppe a Milina se stali hvězdou sociálních médií, protože jejich rozkošný vztah zaujal srdce celého světa. Ale je to skutečné? Giuseppe přiznává, že svou 76letou babičku sice hluboce miluje, ale to, co se mezi nimi skutečně stalo, si mnozí internetoví diváci vyložili špatně - a z výjimečného vztahu dvou lidí udělali celosvětovou senzaci díky nepravdivým informacím šířeným bez ověření. Dokonce i při dvou milionech zhlédnutí každého jejich společného videa se jen jeden novinář obtěžoval zeptat, zda je na tomto krásném příběhu něco pravdy, než ho dále rozšířil.

Sdílejte článek