Pes byl zachráněn po 500 dnech v útulku!

Příběhy psů, kteří skončili v útulku, jsou vždy smutné. Všichni si zaslouží dobrý domov a milující lidi, kteří se o něj starají. Bohužel ne každý pes stráví v útulku jen pár dnů. Dnes se podíváme na příběh psa, který tam strávil neuvěřitelných 500 dnů. Naštěstí ale jeho příběh skončil dobře a nyní žije velmi šťastný život u lidí, které jeho přítomnost velmi těší.

Druhá šance pro roztomilého psa

Buddy je 10letý teriér, který byl v útulku RSPCA Brent Knoll Animal Center v Anglii déle než jiní psi. Dostal se tam v roce 2020, když ho chtěl nechat jeho původní majitel nechat utratit. Buddy se svým majitelem nejen zrovna ideální vztah, který nakonec téměř skončil eutanázií. Veterináři naštěstí zamítli žádost majitele a místo uspání se rozhodli pro umístění do psího útulku. Nikdo nečekal, že tam tento roztomilý pes zůstane tak dlouho.

https://inews16.com/

500 dnů v útulku pro psi

Buddy je velmi milý a láskyplný pes, který se zoufale snažil najít novou rodinu. Tento pejsek potřebovat speciální domov, kde by mu pomohli zapomenout na těžkou minulost, kterou zažil s původním majitelem. To nebylo jednoduché, a proto strávil v útulku 500 dnů. A právě díky tomuto výročí si nakonec našel svou rodinu. Útulek se totiž podělil o jeho příběh na sociálních sítích a příspěvky se staly virálními po celém světě. A někdo v blízkosti útulku na ně zareagoval.

Čtěte také: „Přišel nějaký frajer se saxofonem a bylo po srandě“! Svěřil se Michael Kocáb, jak skončila jeho láska s Dádou!

Buddy našel novou rodinu a domov

O několik týdnů později se příběh Buddyho dočkal velmi pozitivní aktualizace. Dne 14. února útulek RSPCA napsal na své sociální sítě jedinečnou zprávu. Na Buddyho se přišel podívat krásný pár, který si ho chce vzít domů. Adopce proběhla bez problémů a Buddy se konečně dostal pryč z útulku. Na sociálních sítích se dokonce objevily fotky zachráněného psa, který se rychle zabydlel v novém domově a užívá si pozornosti a lásky od svých nových majitelů.

Zdroj: inews16.com