Pes malířem? Tenhle už vydělal své chovatelce půl milionu!

Svými kresbami už vydělal půl milionu korun a ve svém úsilí neustále pokračuje. Opravdu se nejedná o žert, autorem všech obrazů je pes, což dokládá i jeho majitelka. Jmenuje se Hunter a je mu osm let, a je velmi kreativní. Tedy na psa, vlastně též na člověka, protože lidé jeho obrazy doslova milují.

https://www.novochag.ru/

Není divu, že většinu své tvorby již prodal a nové nevydrží v nabídce dlouho. A nejen to, Hunter je natolik oblíbený, že jen na Instagramu má takřka 18 tisíc sledujících, kteří oceňují jeho představivost a šikovnou tlamu.

https://www.novochag.ru/

Štětec v tlamě a jde se na to!

Jak přišla Denise Lo, chovatelka Huntera, na to, že je nadaný kreativitou a umí pomocí štětce a barev tvořit obrazy? Ještě v době, kdy byl štěnětem, se mu dostal štětec do tlamy, pejsek jej stisknul a začal kreslit. Denise nevěřila vlastním očím, od té doby zdobí obrazy od psa všechny zdi v obývacím pokoji. Neobvyklý talent psa rasy Shiba Inu nadto přináší majitelce i přivýdělek, protože kresby se prodávají úspěšně na internetu.

Čtěte také: Fotografie před a po operaci transplantace jater, která vám vyrazí dech

https://www.novochag.ru/

Kreslení pro uklidnění

Pro lidi je kreslení koníček, k tomu podle psychologů velmi uklidňuje a pomáhá vyrovnat se se stresem. Denise začala psa učit. „První obrázek vypadal výtečně, ale trénovali jsme zas a znovu,“ vypráví chovatelka o prvních úspěších. Další na sebe nenechaly čekat, fotografie maleb pověsila Denise na sociální sítě, Hunter začal okamžitě sklízet úspěchy. Už má na svém kontě přes 17 tisíc sledujících a 288 prodaných obrazů, za což inkasovala rodina asi půl milionu korun.

https://www.novochag.ru/

Otisk tlapky na každém díle

A jaké má Hunter nejoblíbenější barvy? „Používá zejména černou, hnědou nebo krémovou,“ vypráví žena, která umožňuje svému psovi stát se umělcem. A jako pravého umělce ani do tvorby nenutí, může si malovat, kdy chce. K tomu mu slouží menší štětec, který může dobře držet v zubech. Na závěr nesmí chybět otisk tlapky, aby byl autor všeobecně znám. Navíc neprodává obrazy jen pro svůj zisk, talentovaný Hunter poukázal některé obrazy též charitativní organizaci, která za ně získala přes 20 tisíc korun.

Zdroj: novochag.ru