Pes odhalil špatnou chůvu, která pečovala o malého chlapečka

Finn Jordan byl jen 7 měsíců starý, když se jeho matka musela vrátit zpět do práce. To znamenalo, že rodiče hledali dobrou chůvu, která se o něj bude v jejich nepřítomnosti starat. V Americe se jedná o velmi běžnou praktiku, protože matky nemohou zůstat na rodičovské dovolené příliš dlouho dobu. Při výběru byli velmi opatrní a mluvily s mnoha ženami. Nakonec si jednu vybrali.

https://animalchannel.co/

Chůva na první pohled byla dobrá volba

Chůvou, která se jim zdála ideální, se stala 22letá Alexis Khan. Rodiče zkontrolovali původ ženy a na první pohled Alexis splnila všechny požadavky, které měli pro chůvu svého syna.

https://animalchannel.co/

Rozhodli se jí proto najmout a svěřit jí na velkou část dne svého malého chlapce. Kromě něj zůstával přes den v domě ještě kříženec labradora a německého ovčáka jménem Killian.

Čtěte také: Jedna fotografie zachránila život nebohého psa

Pes se jednoho dne začal chovat podivně

Po nějakou dobu to vypadalo, že je všechno v pořádku. Jednoho dne se ale pes začal chovat divně. „Všimli jsme si, že pes začal být velmi defenzivní, když byla kolem Alexis. Zavrčel a postavil se mezi ni a našeho syna. Vstávaly mu chlupy na zátylku a my jsme věděli, že se něco děje,“ řekl otec malého chlapce. Díky chování jejich psa zjistili, že se doma v jejich nepřítomnosti děje něco špatného.

Rodiče se rozhodli chůvu sledovat při práci

Rodiče nechali pod pohovkou přes den svůj iPhone a čekali, co uslyší. To, co slyšeli, bylo velmi nečekané a naprosto je to šokovalo.

https://animalchannel.co/

Na nahrávce slyšeli hlas Alexis, jak křičí nadávky na dítě, které pláče v pozadí. Potom dokonce slyšeli zvuky mlaskání, jako když padne facka. Nechali syna zkontrolovat u lékaře, ale naštěstí byl chlapec fyzicky v pořádku.

https://animalchannel.co/

Chůva skončila u soudu

K obvinění u soudu zvukový záznam nestačil, ale rodiče chování chůvy nahlásili na policii. Alexis vyslechla Charlestonská policie a podařilo se jim získat její plné přiznání.

https://animalchannel.co/

Po roce se Alexis Khan u soudu přiznala k napadení a ublížení na zdraví a byla odsouzena na maximálně tři roky vězení. Zároveň byla zařazena na seznam rizikových osob, aby již nemohla pracovat s dětmi.

Zdroj: animalchannel.co