Pes se setkal s majitelkou, která ho musela dát pryč. Dříve byla sama bez domova

Všichni známe smutné příběhy psů, kterých se někdo zbavil. Někteří lidé psi dávají pryč jen proto, že se o ně nechtějí starat. Jiní je musí dát pryč, protože se o ně již starat nemohou. To se stalo ženě, která musela dát svého psa do útulku. Na obojek mu připevnila srdceryvnou poznámku. Ta se stala na internetu virální a četli ji tisíce lidí z celého světa. Co tam stálo?

Dojemný dopis novým pečovatelům

Na kusu papíru, který majitelka připevnila na obojek, stálo: „Prosím, nechte mi mé jméno. Jmenuji se Lilo. Prosím milujte mě. Moje máma si mě nemůže nechat, protože je bez domova a má dvě děti. Udělala, co mohla, ale nenašla žádnou pomoc. Stojím příliš mnoho peněz. Opravdu mě miluje a jsem skvělý pes. Prosím neubližujte mi.“

https://it.newsner.com/

Když se Lilo objevila u útulku McKamey Animal Center, byla naprosto v pořádku a zdravá. Bylo vidět, že se o ni majitelka dobře starala a měla ji skutečně ráda. Útulek se rozhodl, že nebude Lilo hledat nový domov. Naopak chtěli majitelku najít a pomoci jí, aby se mohla o svou fenku dobře starat. Slíbili jí pomoc se vším, co budou potřebovat.

https://it.newsner.com/

Pes a jeho majitelka jsou znovu spolu!

Útulek zveřejnil na sociálních sítích svou vzkaz pro majitelku Lilo. Příběh se díky tomu stal virálním a rozšířil se do všech koutů světa. Lidé byli inspirováni a mělo zlomené srdce, když o tomto skutku slyšeli. Naštěstí se tato zpráva dostala i k původní majitelce tohoto nádherného a zdravého psa. A rozhodla se do útulku přijít a fenku si vzít zpět.

https://it.newsner.com/

Útulek následně sdílel také fotku ženy bez domova, jak objímá Lilo. Obě byli znovu spolu a šťastné. Zvířecí centrum uvedlo, že dodržují slib a oběma se snaží pomáhat. Náklady na veterinární péči a jídlo pro Lilo mohou být velké, protože se jedná o velkého psa. Díky zvířecímu centru se ale nemusí majitelka obávat, že by to finančně nezvládla.

Zdroj: it.newsner.com