Pes zastaví ženu na silnici, aby pomohla jejím štěňatům v nouzi

Ashley Boggs jela po lesní cestě, když auto před ní zastavilo. V první chvíli si myslela, že došlo k nehodě. Potom ale zjistila důvod ve chvíli, kdy se auto znovu rozjelo. Na cestě totiž seděl hnědý pes, štěkal a doufal, že mu někdo zastaví. Ashley neváhala a vystoupila z vozu. Žena neustále zachraňuje toulavé psy i kočky, a proto je na práci se zvířaty zvyklá. Tohle ale nečekala.

https://animalchannel.co/

Žena byla jediná, kdo fence zastavil

Jakmile Ashley vystoupila z auta, okamžitě poznala kojící fenku. Otázka byla, kde má tato statečná maminka své děti. To byl zaručeně důvod, proč se snažila upoutat pozornost projíždějících vozů. Ashley následovala fenku a její otázka byla rychle zodpovězena. Pes ji dovedl ke dvěma štěňatům, která ležela na zemi kousek od silnice.

Okamžitě vzala mladou fenku i dvě štěňata do svého auta. Potom se rozhodla na místo ještě jednou vrátit a zjistit, jestli tam náhodou není štěňat více. To se rychle potvrdilo. Když uslyšela zvířecí výkřiky přicházející z lesa, měla jasno. Vešla do lesa a ihned uviděla ostatní štěňata. Našla celkem ještě čtyři další štěňata a modrou přepravku.

Čtěte také: Otec nevěsty zemřel ve službě. Kolegové ale na jeho dceru v den svatby nezapomněli!

Záchrana malých životů

„Překvapilo mě, že jich bylo tolik,“ řekla Ashley. „Byla jsem také smutná, protože jsem věděla, že by nepřežili, kdybych je nenašla. Nezůstalo žádné jídlo ani voda a byli ve velmi odlehlé oblasti. Je to radostné i smutné zároveň. Byli prostě tak rozkošní.“ Blízko štěňat našla přepravku, ve které je pravděpodobně minulý majitel vyhodil do lesa. Nyní je v této přepravce vzala do auta a zachránila.

Ashley si pochopitelně nemohla nechat sedm psů doma, a proto je odvezla do útulku. Tam se jim dostalo zdravotní péče, jídla, pití i přístřešku. A všichni si zaručeně najdou nový domov s lidmi, kteří je budou milovat. První dvě štěňata jsou již adoptovaná a další je budou zaručeně následovat. Nakonec všichni budou mít příběh se šťastným koncem a milující rodiny.

https://www.instagram.com/reel/ChYRrtaozmN/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: animalchannel.co