Pětiletý chlapec zachránil sestru, psa i zbytek rodiny před požárem.

Pětiletý chlapec je považován za velkého hrdinu poté, což probudil svou rodinu z postele a dostal je z domu, který začal hořet. Rodina malého chlapce má celkem devět členů a díky jeho pohotovému chování a statečnosti neutrpěl nikdo z nich velká zranění ani nezemřel. A nezachránil jen členy rodiny, ale také jejich rodinného psa.

https://fr.newsner.com/

Malý kluk věděl, co musí udělat pro záchranu rodiny

„Vzal jsem Lily, šel s ní k oknu, vzal psa a odešel,“ řekl 5letý Noah Woods. „To je vše.“ Malý chlapec ale dokázal mnohem více. Ve skutečnosti zachránil život celé své rodině. Jakmile se v noci vzbudil a uvědomil si nebezpečí, popadl svou sestru a psa. Běžel k oknu a společně utekli oknem. Potom se vrátil do dobu a probudil svého strýce, u kterého rodina žila.

Ten vzbudil všechny ostatní a společně z hořícího domu všichni v pořádku unikli. Ložnice, ve které Noah spal, byla v plamenech. Jediným možným únikem bylo okno, které také využil pro únik sebe, své 2leté sestry a psa. Potom se ale rozhodl do hořícího domu vrátit a vzbudit celou rodinu. Tento statečný krok zachránil všem život.

Čtěte také: Setkání muže a ženy po téměř 75 letech šokuje celý svět. Jejich příběh vás dojme!

https://fr.newsner.com/

Rodina vyvázla z hořícího domu s malým zraněním

Ten, kdo měl po požáru zranění, byl hlavně samotný Noah. Odnesl si malou spáleninu na ruce. Další čtyři členové rodiny byli ošetření kvůli lehkým popáleninám a nadýchání se kouře. Vedoucí místních hasičů se rozhodl, že Noah získá cenu za záchranu života. Podle rodiny by všichni uhořeli, kdyby se Noah nevzbudil a všechny nezachránil. Naštěstí ale měli po ruce tohoto malého hrdinu.

„Nebýt Noaha, myslím, všichni jsme spali, takže bychom nevěděli, co se děje,“ řekl David Woods, Noahův dědeček. „Všichni jsme mohli přijít o život.“ Celá rodina se nyní snaží dát vše znovu dohromady. Staví dům, který lehl popelem a snaží se získat zpět věci, o které přišli. Největší ztrátou jsou vzpomínky, které měli uložené v domě.

Zdroj: https://fr.newsner.com