Po 140 letech se v rodině narodila poprvé holčička!

Příchod nového člena rodiny je vždy úžasnou zprávou bez ohledu na to, jestli jde o dívku nebo chlapce. Rodiče většinou mají své preference pohlaví, ale nemohou to nijak ovlivnit. Proto se jednoduše těší na příchod svého dítěte a doufají, že proběhne všechno v pořádku. Existují případy, kdy si celá rodina přeje holčičku, ale neustále se rodí jen chlapci. Ale jednou musel přijít den, kdy se prokletí prolomí a narodí se v rodině děvče.

twice.hu

Celých 140 let bez dívky!

Rodina z Michiganu mělo po téměř 140 let velkou smůlu. Rodili se u nich pouze chlapci a žádné děvče. Letos se tato tradice porušila a rodina přivítala na světě krásnou a zdravou holčičku. Není zapotřebí dodávat, že příchod této malé holčičky jménem Audrey vyvolal velké pozdvižení a hodně radosti. Rodina neměla v roce narozenou holčičku od roku 1885!

twice.hu

Tradici porušila až Carolyn Clark s manželem Andrew Clarkem. Právě jeho rodina měla tuto dlouhou, mužskou tradici. „Andrew pochází z rodiny tří chlapců, jeho otec z rodiny tří chlapců, děda ze čtyřčlenné rodiny, pradědeček ze dvou chlapců a prapradědeček ze čtyř chlapců,“ vysvětlila Carolyn. Jejich první společné dítě byl také chlapec.

Čtěte také: Pes žil šest let na ulici, dostane druhou šanci

twice.hu

Touha po holčičce se konečně vyplnila

Carolyn řekla svému muži, že chce mít holku a kluka. Ten jí hned vysvětlil, že v jeho rodině žádné dívky nejsou. „Byla jsem si naprosto jistá, že si dělá legrace, a tak jsem se podívala na jeho rodinu, abych si to potvrdila. Ale všichni jeho sourozenci měli syny a naše první dítě byl chlapec, takže jsem si pomyslela: ‚Páni, to je pravda,’“ řekla Carolyn.

twice.hu

V roce 2018 se jim narodil chlapec Cameron. V roce 2021 žena znovu otěhotněla, ale o dítě velmi brzy přišla. V červenci 2022 dostali radostnou zprávu. Carolyn byla těhotná a čekala holčičku! Malá Audrey se narodila 17. března 2023 a stala se jedinou dívkou v rodině. Je jasné, že rodina měla velkou radost. A malá Audrey bude mít ve svém životě hodně mužů, kteří ji budou ochraňovat.

Zdroj: twice.hu