Po letech konečně padl verdikt! Hanychová a Prachař ukončili soudní jednání o výchově Mii. Víme kolik bude platit!

Bývalý manželský pár Agáta Hanychová a Jakub Prachař se po letech soudních tahanic konečně dohodli na uspořádání společné péče o jejich dceru Miu. Rozhodnutí soudu, které přišlo po několika letech sporů, přineslo definitivní rozuzlení této kauzy a nastavilo jasná pravidla pro další soužití obou celebrit.

Soudní rozhodnutí: Odstranění fotografií a pravidelné alimenty

Soud dospěl k závěru, že Agáta Hanychová musí do 30 dnů odstranit veškeré obrazové, zvukové a zvukově obrazové záznamy s dcerou Miou ze sociálních sítí. Zároveň bylo rozhodnuto, že Jakub Prachař bude Hanychové pravidelně platit alimenty ve výši 25 tisíc korun měsíčně, z čehož 10 tisíc půjde přímo bývalé partnerce a 15 tisíc na účet jejich společného potomka.

Reakce obou stran

Agáta Hanychová i Jakub Prachař vyjádřili spokojenost nad výsledkem soudního jednání. Hanychová uvedla, že „šli tam s dohodou, kterou jsme podepsali, a jsem ráda, že to všechno skončilo. Jsme dva civilizovaní lidé, kteří se dohodli na péči o dceru.“ Prachař se k rozsudku zatím veřejně nevyjádřil.

Čtěte také: Rodina Michaela Schumachera ztratila dalšího blízkého člověka

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Další soudní spor s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová ale čeká další soudní jednání, tentokrát s Jaromírem Soukupem ohledně péče o dceru Rozárku. „Doufám, že takhle bude probíhat i zítřejší soud,“ dodala Hanychová v úterý. Agáta Hanychová se tedy musí vypořádat ještě s jedním soudním sporem ohledně péče o jejich dceru Rozárku. Doufá, že i toto jednání proběhne hladce, podobně jako to s Jakubem Prachařem.

Zdroj: Stars.24.cz