Podívej se jak chová dnešní mládež! Video drzého Slováka, který cestuje bez roušky, vás naštve!

Celý svět v posledních týdnech řeší pandemii způsobenou novým typem coronaviru s názvem Covid-19. Ve většině zemí, včetně té naší, platí přísná bezpečnostní opatření, které bychom měli všichni poctivě dodržovat. Je velmi důležité chovat se zodpovědně a neohrožovat zdraví své a zdraví všech ostatních. Platí to zejména při pohybu na veřejnosti, kde ve většině zemí je přikázáno nosit roušku nebo jinou pomůcku pro ochranu horních cest dýchacích. Najdou se ovšem lidi, kteří na tato opatření doslova kašlou, producírují se na veřejnosti bez roušky a k tomu si navíc dělají selfíčka. Fotografie slovenského chlapce, který se na veřejnosti vyfotil v těchto těžkých dobách bez roušky, pobouřila celý svět.

Nařízení se mají dodržovat

Nosit roušku nebo jinou ochranu obličeje, zejména úst a nosu, je přikázáno ve spoustě zemích. Eliminuje se tak možnost případného přenosu z člověka na člověka. I přes to, že některé přední světové organizace tyto metody nedoporučují, ve spoustě zemích je to povinné. Lidé by tedy měli zodpovědně dodržovat tato pravidla a nehazardovat s bezpečím ostatních. Slovenský chlapec se choval opravdu nevhodně a rozhodně by si zasloužil potrestat. Kdyby se svým nezodpovědným chováním alespoň nechlubil.

Ohrozil všechny kolem

Mladý slovenský chlapec se zachoval opravdu zle a nevhodně. Vzhledem k tomu, že také na Slovensku platí bezpečnostní opatření, měl by je respektovat. Vždy se ovšem najde nějaký trouba, který nařízení respektovat nehodlá a zbytečně tak vystavuje nebezpečí sebe, ale především ostatní. Nepřípustné chování chlapce v hromadné dopravě naštěstí nahrál kamerový systém. Je na něm vidět drzého mladíka, jak se hádá s průvodčím ve vlaku. Ten po něm žádá, aby si nasadil roušku, ale mladík odmítá.

Čtěte také: Milujete koblížky? A co takhle mini-krémové koblihy z kondenzovaného mléka! Hotové jsou za 15 minut a Vaše rodina se jich nebude moc nabažit!

Vulgární a agresivní

Místo toho, aby mladík poslechl a začal se chovat zodpovědně, začal průvodčímu vulgárně nadávat, a dokonce i fyzicky napadat. Informace dokonce potvrzují i fakt, že mladík neměl peníze na jízdenku, takže se jednalo o černého pasažéra. Během jízdy měl mladík také konflikt s cestujícími ve vlaku. Je vůbec takové chování v této době možné? Co si o tom myslíte vy? Podívejte se na záznam. https://youtu.be/86DV4bEGimM