Pokud pochybujete o svých pocitech, požádejte o znamení vesmír nebo anděly!

Andělé jsou čisté bytosti, které se zjevují v různých podobách, aby nám předávali poselství.
Někdy chceme využít poselství a moudrá slova, která nám pomohou se orientovat. Naši andělé nám je obvykle doručují různými způsoby.
Vyberte si jednoho z andělů a přečtěte si poselství, které vám vybraný anděl posílá.. Intuice je založena na energii a nelže. Naučte se důvěřovat své intuici.

facebook.com

Pokud jste si vybrali anděla číslo 1

Tento anděl vám přišel připomenout, že tajemstvím fyzického, emocionálního a duchovního zdraví je nelitovat minulosti a nebát se budoucnosti. Naopak, jde o to zastavit se a soustředit se na přítomný okamžik. Nemyslete na minulost ani na budoucnost a nechte život plynout svým vlastním tempem. Osvoboďte se od zbytečných zátěží, věcí, které škodí vašemu zdraví, a především od situací, které vám brání v pohybu vpřed. Jedině tak zlepšíte svou životní situaci a pohodu.

Pokud jste si vybrali anděla číslo 2

Tento anděl nám přišel ukázat, že žijeme ve světě hojnosti. Pokud se objeví ve vašem životě, měli byste se považovat za hodné hojnosti a štěstí. Vaše víra buduje vaši realitu a vy ji přijímáte s otevřenou náručí. Potvrzuje skutečnost, že si zasloužíte vše dobré a že jste vděční za přijetí všeho, co pro vás vesmír a jeho zástupci připravili.

Čtěte také: Najdete na obrázku schovaného psa? Vyřešte tuto vizuální hádanku za pouhých 20 sekund

Pokud jste si vybrali anděla číslo 3

Je velmi pravděpodobné, že jste se v uplynulých dnech cítili osaměle nebo ne zcela srozumitelně. Proto k vám přišel anděl, aby vám řekl, že nikdy nejste sami a že za každou bolestí je radost, za každým snem je cíl a za každou bitvou je vítězství. A i když někdy můžete ztratit pocit radosti, nikdy neztratíte víru, protože víra je jedinou cestou k lepším zítřkům.