Policie pomohla chudému chlapci bez bot

Mnoho z nás žije ve vlastní bublině. Máme hodně stresu a starostí, které zaobírají naše plné soustředění. Ne vždy bychom měli myslet jen na sebe. Tento příběh je připomínkou toho, že bychom se vždy měli dívat kolem sebe a pomáhat lidem, kteří to nejvíce potřebují. Chudé děti to mají v životě velmi těžké a většinou se nenajde nikdo, kdo by jim podal pomocnou ruku.

Běžný den na policejní hlídce

Tento příběh se odehrává v americkém státě Tukwila ve státě Washington. Policisté mají za úkol si všímat, co se děje v jejich okolí. Tito dva policisté byli velmi všímaví. Při každodenní rutině zahlédli malého chlapce, jak na ulici hraje fotbal. To by byl velmi běžný pohled. Na tomhle chlapci ale bylo něco zvláštního. Neměl boty.

Policisté zastavili své auto, vystoupili a zeptali se ho, proč si hraje bez bot. Chlapec jim odpověděl, že má pouze jedny boty a z těch již bohužel vyrostl. Musí si proto hrát bez bot. Měl proto velmi špinavé ponožky. Při bližším pohledu policisté zjistili, že má na ponožkách krvavé skvrny, protože se při hraní o něco pořezal.

Čtěte také: Žena si adoptovala starého psa a potom přišel šok!

https://www.newsner.com/

Pomáhat a chránit

Pochopitelně ihned chlapci řekli, že mu pomohou. Vzali ze služebního vozu svou lékárničku a začali s omýváním jeho nohou. Ošetřili a obvázali zraněné nohy pomocí lékárničky. Tím by mohlo všechno skončit. Jednalo se ovšem o skvělé muže, a proto se s tím nedokázali smířit. Jeden z nich odběhl pryč a koupil mu boty, zatímco druhý policista zůstal s chlapcem a povídali si.

Policista po chvíli vrátil. Nesl nejen nové boty, ale také celou hromadu zmrzliny, protože není nic lepšího, než studené zmrzlina v horkém letním dni. Důstojník mu nakonec pomohl zavázat boty a potom si všichni společně pochutnali na zmrzlině. Toto gesto bylo velmi jednoduché a policistu to nestálo hodně peněz. Chlapec měl ale obrovskou radost a jeho rodiče byli policistům velmi vděční.

https://www.newsner.com/

Zdroj: newsner.com