Policista našel pohřešovanou 2letou holčičku v lese

Státní policista Brian se vyšplhal na vrchol kopce. Byl velmi zadýchaný a všude kolem něj byla jen zeleň a stromy. Najednou si ale všiml v dálce růžové tečky. To bylo velmi důležité, protože v lese s kolegy pátral po ztracené 2leté holčičce. Díky jeho pozornosti a neúnavné práci zachránil dívce život a dopravil ji v pořádku k jejím vyděšeným rodičům.

https://shareably.net/

U pohřešovaného dítěte se musí vždy postupovat rychle

Policisté i vojáci velmi dobře vědí, že hledání pohřešovaného dítěte přes den je jedna věc. V noci jde o něco úplně jiného, protože je to velmi nebezpečné. V noci náhle klesne teplota, což může být pro malé dítě nebo staršího člověka velmi nebezpečné. Hledání takto pohřešovaných dětí může dopadnout velmi špatně. V daný den bylo sice hezky, ale večer teplota velmi poklesla.

https://shareably.net/

V noci pátrání probíhalo mnohem rychleji

Jakmile padla v lese noc, Brian se rozhodl vylézt na nejbližší kopec. Ten se nacházel asi půl hodiny od dívčina domova. Trvalo asi půl hodiny, než se dokázal vyšplhat na vysoký kopec. V první řadě viděl jen hnědou barvu stromů a zeleň, která ho obklopovala. Potom ale zahlédl velmi malý, ale důležitý bod v dálce. Růžová tečka se nacházela na skále vedle potoka.

Čtěte také: Anglická studie odhaluje, co lidé žádají po zdravotních sestrách těsně před svým skonem

https://shareably.net/

Brian v tu chvíli jen doufal, že dítě stále žije a je v pořádku. „Sledoval jsem proud a našel jsem dítě. Leželo břichem na kameni. Přeběhl jsem co nejrychleji a viděl jsem, jak se její ruka pohnula, a věděl jsem, že je naživu a moje srdce zaplesalo. Byl jsem tak nadšený, přiběhl jsem a ona mě okamžitě objala a nepustila,“ řekl hrdina malé dívenky.

https://shareably.net/

Šťastný konec napínavého příběhu

Dívka se třásla, když se k ní Brian dostal. Ten ji okamžitě zabalil do své uniformy, aby ji zahřál. Rychle ji dostal do nemocnice, aby se na její zdravotní stav podíval zkušený lékař. Brian dodnes nemůže dostat z hlavy nadšený výraz holčičky, když k ní přišel. Dívala se na něj a mávala rukama ve vzduchu. Na tento moment nezapomene do konce svého života.

Zdroj: shareably.net