Policista využil sílu psa muže, který spadl do ledového jezera

S pomocí svého věrného psa můžete dokázat neuvěřitelné věci. To poznal i 65letý muž z Michiganu, který spadl do ledového jezera. Za záchranu svého života může dělat svému psovi. Mnoho lidí má podobné zkušenosti, kdy jim jejich mazlíčci zachránili život. Tito věrní a hrdinní tvorové jsou často podceňovaní, ale mají obrovskou sílu.

Pes zachránil svého majitele

Starší muž se propadl ledem do jezera Arbutus v East Bay Township blízko města Traverse City. Telefonát o této situaci dostal policista Kammeron Bennetts přes linku 911 a ihned se vydal na místo. Jakmile se dostal k jezeru, zjistil, že se nemůže k muži dostat. Fenka Ruby seděla vedle muže na ledu. Muž ji poslal za policistou, aby mu mohla pomoc se záchrannou.

Shutterstock

Policista měl u sebe záchranný disk, ale nedokázal se k muži dostat. Místo toho ho připevnil na Ruby a poslal ji zpátky za jejím majitelem. Muž si vzal od fenky záchranný disk a policista společně s hasiči ho vytáhli z ledové vody. Pes byl jediný, kdo se mohl po ledě dostat až k nešťastnému muži. Nikdo jiný by mu nedokázal tak rychle pomoci.

Čtěte také: Šílená tragédie: Rodiče brutálně týrali a nakonec zavraždili 18měsíčního syna!

Muž vyvázl z vody bez vážných zranění

Celá akce naštěstí proběhla tak rychle, že muž neměl žádná vážná zranění. V ledové vodě strávil asi 16 minut, což u něj mohlo způsobit vážné podchlazení. Vzhledem k jeho věku je zázrak, že se mu nic nestalo. Policista nicméně zavolal záchrannou službu, která ho ihned odvezla do nemocnice. Naštěstí neměl žádná zranění a nebyl ani příliš podchlazený.

Ruby je nyní považována za hrdinku, protože dokázala zachránit svého pána. Její majitel je jistě hrdý, že se jedná právě o jeho pejska. Není se čemu divit, protože seděla celou dobu po jeho boku a nakonec pomohla policistovi a hasičům zachránit jeho život. Takového parťáka by chtěl mít po svém boku každý z nás. A mnoho lidí ho u sebe má, protože psi jsou velmi věrné bytosti.

Zdroj: index.hr