Popálená žena myslela, že ji partner opustí. On ji však překvapil

Turia Pitt je 27letá žena, které se před šesti lety stalo obrovské neštěstí. Tehdy byla nádhernou modelkou, která se účastnila australského ultramaratonu. Během běhu uvízla v lese uprostřed požáru. Modelka utrpěla těžké popáleniny na 64 procentech jejího těla. Lékaři měli strach, že popáleniny ani nepřežije. Naštěstí ale přežila a šest let po tragédii dokazuje, že přežít se dá všechno.

Partner se vzdal práce pro svou lásku

Turnin přítel Michael Hoskin se projevil jako laskavý a starostlivý partner. Opustil práci policisty, aby se o ni mohl neustále starat. Jakmile byla modelka hospitalizovaná, okamžitě ji podporoval a dokázal, že se na něj může jeho přítelkyně vždy spolehnout. Mladá žena podstoupila 200 operací a přišla o sedm prstů. Trvalo jí dva roky, než se mohla vrátit do běžného života.

https://pl.newsner.com/

Zásnuby přišly velmi nečekaně

V roce 2015 Michael požádal Turii o ruku. Diamantový prsten jí přitom koupil, když byla na jednotce intenzivní péče. Velmi dobře věděl, že se svou ženou zůstane, ať se stane cokoli. Vzali se o rok později. Turia nosila dva roky na hlavě masku, aby se jí kůže lépe hojila. Michael jí ale každý den říkal, že je krásná. A každou chvíli, kterou strávila v nemocnici, stát po jejím boku.

Čtěte také: Pár upozorňovali, aby neměl děti. Dnes je všechno jinak

https://pl.newsner.com/

Turia nečekaně otěhotněla

V roce 2017 se Turia na Instagramu pochlubila, že čekají s manželem prvního potomka. Nastávající maminka se během těhotenství udržovala v kondici, ale maraton jistě dlouho nepoběží.

Dne 7. prosince 2017 přivítali s manželem na světě krásného a zdravého chlapce jménem Hakavaie. O pár let později (9. února 2020) přivítal pár své druhé dítě. Je tím chlapec jménem Rahiti Hoskin.

Turia je obrovskou inspirací pro lidi po celém světě. Dokázala se dostat z vážných popálenin a díky lásce svého partnera se dočkala i vlastní rodiny. Pár je velmi šťastný a neustále dokazuje celému světu, že pravá láska existuje.

https://pl.newsner.com/

Když někoho milujete, dokážete s ním překonat všechny nesnáze. Michael dokázal, že na vzhledu nezáleží, když je ve vztahu skutečná láska.

Zdroj: pl.newsner.com