David Hampl
17 listopadu, 2022
, ,

Turia Pitt je 27letá žena, které se před šesti lety stalo obrovské neštěstí. Tehdy byla nádhernou modelkou, která se účastnila australského ultramaratonu. Během běhu uvízla v lese uprostřed požáru. Modelka utrpěla těžké popáleniny na 64 procentech jejího těla. Lékaři měli strach, že popáleniny ani nepřežije. Naštěstí ale přežila a šest let po tragédii dokazuje, že přežít se dá všechno.

Partner se vzdal práce pro svou lásku

Turnin přítel Michael Hoskin se projevil jako laskavý a starostlivý partner. Opustil práci policisty, aby se o ni mohl neustále starat. Jakmile byla modelka hospitalizovaná, okamžitě ji podporoval a dokázal, že se na něj může jeho přítelkyně vždy spolehnout. Mladá žena podstoupila 200 operací a přišla o sedm prstů. Trvalo jí dva roky, než se mohla vrátit do běžného života.

https://pl.newsner.com/

Zásnuby přišly velmi nečekaně

V roce 2015 Michael požádal Turii o ruku. Diamantový prsten jí přitom koupil, když byla na jednotce intenzivní péče. Velmi dobře věděl, že se svou ženou zůstane, ať se stane cokoli. Vzali se o rok později. Turia nosila dva roky na hlavě masku, aby se jí kůže lépe hojila. Michael jí ale každý den říkal, že je krásná. A každou chvíli, kterou strávila v nemocnici, stát po jejím boku.

https://pl.newsner.com/

Turia nečekaně otěhotněla

V roce 2017 se Turia na Instagramu pochlubila, že čekají s manželem prvního potomka. Nastávající maminka se během těhotenství udržovala v kondici, ale maraton jistě dlouho nepoběží.

Dne 7. prosince 2017 přivítali s manželem na světě krásného a zdravého chlapce jménem Hakavaie. O pár let později (9. února 2020) přivítal pár své druhé dítě. Je tím chlapec jménem Rahiti Hoskin.

Turia je obrovskou inspirací pro lidi po celém světě. Dokázala se dostat z vážných popálenin a díky lásce svého partnera se dočkala i vlastní rodiny. Pár je velmi šťastný a neustále dokazuje celému světu, že pravá láska existuje.

https://pl.newsner.com/

Když někoho milujete, dokážete s ním překonat všechny nesnáze. Michael dokázal, že na vzhledu nezáleží, když je ve vztahu skutečná láska.

Zdroj: pl.newsner.com

Sdílejte článek