Pořízení fotografie je málem stálo život. Co se stalo tak šíleného?

Rodina se rozhodla pro pořízení krásného snímku, na kterém bude jen ona a okolní krásná příroda. Z ničeho nic se ale stane něco, co celou rodinou otřese. Tvář rodiny je celá skrytá a rozmazaná, aby nebylo vidět do obličeje, protože se fotografie dostala do médií.

Rodina nechtěla, aby se jejich tragédie na veřejnosti propírala

Rodinná fotografie se dostala do médií, ale rodina si nepřála, aby se tragédie na veřejnosti probírala, proto zakryla své obličeje. Dokonalé načasování je v tomto případě znepokojivý moment, protože obrázky zachycují okamžik, který nastal jen několik vteřin předtím, než se stala katastrofa.

Obrázky zachycují okamžik, kdy se k rodině přiblížil had, který se nakonec zakousl do ženy. Nezůstalo ale u jen u ní, had se vrhnul také na domácího mazlíčka. Otec si hada bohužel všiml až na poslední chvíli, proto nedokázal napadení zabránit. Pes bohužel jeho počínání nepřežil, matka od dětí se naštěstí z celé události vzpamatovala.

Čtěte také: 5 signálů, že vás chce strážný anděl varovat před problémy

Každý rok had pokouše jen v Americe 8 000 lidí

Na rozdíl od ženy na fotografii jsou ale vaše šance po hadím kousnutí minimální. Jen ve Spojených státech had kousne na 8 000 lidí. Pokud se tedy vydáte do přírody, pamatujte na to, že nějaký had se může objevit i u nás. V některých oblastech se jim může vyskytovat více, proto je dobré umět si poradit v situacích, jako je tato.

Člověk, kterého kousne had, by měl zůstat klidný a vyrovnaný. Následně zavolejte pomoc a odstraňte z místa bolesti veškeré oblečení. V žádném případě byste se neměli sami pokoušet jed vysát nebo vyříznout. Nehodí se ani mýdlo či jiné prostředky, na zakousnuté místo nedávejte ani led. Raději vyčkejte v klidu na lékaře a mezitím zajistěte, aby pokousaná osoba nezůstala sama. A vždy buďte připraveni poskytnout první pomoc, protože nevíte, jak daná osoba bude na kousnutí reagovat.