Porotce talentové soutěže nemůže uvěřit, jak tato holčička zpívá!

Talentové soutěže v televizi se konají po celém světě. Varianta Britain’s Got Talent je velmi úspěšná a oblíbená hlavně díky hlavnímu porotce, Simonu Cowellovi. Jeho znuděný obličej a nemilosrdné verdikty s radostí sledují miliony lidí z celého světa. Vystoupení 9leté Celine Tam ho ale donutilo změnit svůj původní názor na tuto malou dívku. Proč?

Píseň, ze které budete mít husí kůži

Píseň „My Heart Will Go On“ od Celine Dion je nesmrtelná. Jakmile se objeví v talentové soutěži, většina porotců nečeká nic nezapomenutelného. Alespoň ne v dobrém slova smyslu. Málokdo ji dokáže zazpívat tak, aby to neznělo jako tahání kočky za ocas. Někteří zpěváci si s ní ale dokáží poradit. Většinou se ale nejedná o malé holčičky. Jenže právě to se stalo v tomto neuvěřitelném vystoupení malé dívky, které vyrazilo dech celému světu.

https://it.newsner.com/

Malá dívka zpívá jako dospělý profesionál

Na první pohled vidíte jen malou, roztomilou holčičku. Jakmile ale otevře ústa a začne zpívat, jako byste se přenesli do jiného světa. Její hlas je obrovský, hluboký a plný. Dokáže během vteřiny naplnit celý sál a zapsat se do paměti každého, kdo ho slyší. Publikum bylo naprosto nadšené, když začala zpívat. A ještě více jásalo ve chvíli, kdy se dostala k nejtěžší části písně, kterou dokáže zazpívat velmi malé množství zpěváků, a to včetně všech dospělých.

Čtěte také: Jak můžete vypadat manželství lidí, které dělí více jak 30 let?

https://it.newsner.com/

Porota nevěřila vlastním uším

Simon rozhodně nebyl nadšený, když se dozvěděl o výběru písně. Písně Celine Dion se snaží zpívat mnoho soutěžících, ale většina z nich krutě pohoří. Zde navíc mluvíme o 9leté holčičce, které se stále hlas rychle vyvíjí. Všem přítomným v místnosti spadla čelist, jakmile holčičku slyšeli zpívat. A to se týkalo i samotného Cowella, který vypadal velmi překvapeně. Všichni si tuto malou holčičku ihned zamilovali. A možná z ní jednoho dne bude druhá Celine Dion!

facebook

Zdroj: it.newsner.com