David Hampl
11 srpna, 2022
, ,

Majitelé psích mazlíčků si z nich hodně často dělají legraci. Je to nejen z důvodu, aby se pobavili, ale hlavně zkoušejí, jestli se psi nechají napálit nebo budou chytří a nápady jejich páníčků neprojdou. Právě jedna z majitelek zlatého retrívra vyzkoušela trik s plyšovými pantoflemi, které vypadají jako malí psi. A jaký byl výsledek tohoto testu?

Pes byl zmatený, nevěděl, co se děje

Eva Chow chtěla vyzkoušet, jak bude její pes Molly reagovat na plyšové papuče ve tvaru malých pejsků. Její mazlíček ale vůbec nechápat, co se to děje! Ležel na podlaze a snažil se povzbudit malé pejsky k životu, ale marně. Byl to velice vtipný okamžik. Psi se velmi snadno nechají napálit, nechápou, že takové věci jsou neživé. Vidí postavu psa a rozhodnou se, že se s ním chtějí seznámit.

https://www.dailymail.co.uk/

Malá „štěňata“ nechala Chow na podlaze a čekala, jak se její pes Molly bude chovat. Uvedla, že fenka byla velmi zmatená, protože tvorové se vlastně nehýbali. Netušila, jestli pantofle brát jako nepřítele nebo kamaráda. Nakonec si ale podle Chow fenka uvědomila, že nejsou štěňata živá a skutečná a je to pouze hračka. Diskutovalo se také nad tím, jestli tímto trikem není možné zamezit, aby psy kousali oblíbenou obuv.

Video s Molly se stalo velkým hitem

Video s Molly a plyšovými papučemi se stalo velkým hitem na internetu. Sledovaly ho desetitisíce fanoušků a lidé nadšeně přicházeli se svými komentáři, protože podobnou zkušenost samozřejmě museli také na vlastní kůži zažít. Zlatý retrívr Molly se stal velmi oblíbeným psím kamarádem všech, kteří se rádi pobaví.

https://www.dailymail.co.uk/

Komentáře u videa jsou velmi vtipná. Můžete také vyzkoušet, jak bude váš pes reagovat na podobné „vetřelce“ u něj doma. Nezapomeňte všechno natočit a výsledkem se pochlubit rodině nebo kamarádům. Určitě budete mít doma veselo. Lidé se svými mazlíčky natáčí různá videa, některá jsou dokonce hodně roztomilá. A nemusíte skončit pouze u psa, oblíbené jsou také kočky nebo králíci, kteří se toho mohou hodně naučit.

https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2326964.html

Zdroj: dailymail.co.uk

Sdílejte článek