Příběh pochází z Los Angeles a pojednává o 38 letém Isauro Aguirre, který týral a mučil osmiletého syna své přítelkyně. A to pouze z toho důvodu, že se mu zdál být chlapec homosexuál. Každý jistě ví, že takto v nízkém věku nelze rozpoznat přesnou orientaci. Příběh bohužel skončil smrtí dítěte, která zasáhla velkou část populace.

Co se dělo před smrtí

Než malý chlapec jménem Gabriel zemřel, musel každý den snášet nadávky, urážky, ale i velké týrání a mučení od svého nevlastního otce. V průběhu vyšetřování vyšlo najevo, jakých činů se hrůzný otčím dopouštěl na nevlastním synovi. Muž si vyrobil domácí pepřový sprej a osmiletého chlapce s ním šplíchal do obličeje. To je ovšem jedna z mála týrajících metod, které jsou mírná. Jako další ho otčím nutil jíst své, ale i jejich výkaly, po kterých malý chlapec zvracel. Nesměl spát ve své posteli, mohl zůstat pouze zamčený ve skříni, protože byl chlapec údajně velmi špinavý. Skříň muž upevnil a utěsnil tak, aby z něj nebyl slyšet křik dítěte. Bohužel svého nevlastního syna pálili cigaretami, a nakonec ho zastřelil pistolí.

Matka byla všeho svědkem a nezasáhla!

Co to je tedy za matku, která nechá své jediné dítě týrat cizím člověkem? Opravdu, Gabrielova matka nezasáhla a klidně všemu přihlížela. A co je nejhorší? V těchto hrůzných činech pomáhala svému příteli. Jakmile si pár uvědomil, že je Gabriel mrtvý, zavolali tísňovou linku, aby se z jejich otřesné kamufláže vypletli. Naštěstí ale vyšetřovatelé i soud určili, že chlapec zemřel po násilném afektu a utrpěl neuvěřitelná zranění neslučitelná se životem. 

Výslech

Během výslechu otčím sdělil, že chlapce střelil desetkrát do hlavy a dvacetkrát do nebohého těla. Dále střílel, ale již nepočítal střely. Život malého chlapce byl jistě utrpením a bohužel se mu včas nedostalo žádné záchrany. 

Sdílejte článek