Proč se Jiří Lábus nikdy neoženil a neměl děti? Známe důvody pro jeho rozhodnutí!

Jiří Lábus, český herec, který se proslavil svými nezapomenutelnými rolemi jako Rumburak nebo Béďa ze slavné trilogie Slunce, seno…, je známý nejen svým talentem, ale také tím, že nikdy neuzavřel manželství ani neměl vlastní děti. Tato skutečnost vyvolává mezi fanoušky a veřejností zvědavost a otázky. Proč se Jiří Lábus nikdy neoženil a nezaložil rodinu? Jaké jsou důvody pro jeho rozhodnutí? V tomto článku se podíváme na události, které ovlivnily jeho osobní život.

View this post on Instagram

A post shared by Ondřej Ruml (@ondra_ruml)

Dětství a rodinné vztahy

Jeho babička a rodiče hráli klíčovou roli v jeho životě a ovlivnili jeho postoj k manželství a dětem. Právě jejich jednání a komentáře měly vliv na některé rozhodnutí, které Lábus ve svém životě učinil.

Čtěte také: Poznáte, co je na rodinné fotografii zvláštního?

Jedna z anekdot, kterou Lábus sdílel „Když jsem si jednou přivedl dívku domů, babička se jí pochlubila, že co je maminka v lázních, krásně piju mléko – a byl konec,„. Tento babiččin komentář způsobil konec jejich vztahu.

Strach z kompromisu

Dalším aspektem, který mohl ovlivnit Lábusovo rozhodnutí zůstat svobodný, je jeho obava z kompromisu a ztráty svobody. Možná měl pocit, že vstup do manželství by ho omezil v jeho profesních aktivitách a to nechtěl dopustit.

Dalším důvodem, proč se Lábus nikdy neoženil je fakt, že příliš dlouho bydlel se svými rodiči. Jeho rodiče měli vysoká očekávání a pokud s nimi chtěl žít pod jednou střechou, musel poslouchat na slovo.

Jednou mě na Silvestra zamkli doma, že jsem prý hodně opilý. Tak jsem vyhodil z okna pět tisíc korun a řekl jim, že musím jít ven, protože jsem tam hodil peníze. Oni mi nevěřili a nepustili mě. Ráno tam ty peníze samozřejmě nebyly,“ uvedl Lábus.

Soustředění na kariéru

Dalším důvodem, proč se Lábus nikdy neoženil a neměl děti, může být jeho soustředění na hereckou kariéru. Herecký život je náročný a vyžaduje mnoho času a úsilí. Lábus se rozhodl věnovat se svému povolání a vytvořit si úspěšnou hereckou kariéru, což mohlo omezit jeho šance najít vhodného partnera a založit rodinu.

Obavy o budoucnost

Lábus si na druhou strany posteskl, že má obavy o svoji budoucnost. Zejména o to, kdo o něj bude pečovat v případě závažného onemocnění. Lábus si je vědom toho, že nemá žádnou partnerku ani děti, kteří by se o něj postarali v případě potřeby. Proto si veškeré peníze šetří, aby si mohl případně dovolit nějaký ústav s nadstandardní péčí, kde by bylo postaráno o jeho zdraví a pohodu.