Rachel z Přátel je skoro k nepoznání! Fanoušci míní, že je posedlá plastickými operacemi! Co si myslíte Vy?

Světoznámá herečka Jennifer Aniston se v poslední době stala terčem bouřlivých diskuzí na sociálních sítích kvůli svému kontroverznímu vzhledu. Mnozí fanoušci a odborníci se shodují, že její posedlost plastickou chirurgií zašla příliš daleko. Její obličej už není přirozeným odrazem její krásy a charisma, které ji proslavily. V tomto článku se budeme hlouběji zabývat tímto ožehavým tématem a prozkoumáme, co stojí za její radikální proměnou.

Počátky zájmu o plastickou chirurgii

Již v průběhu své herecké kariéry, která odstartovala koncem 80. let, Jennifer projevovala určitou míru zájmu o kosmetické úpravy.. Ačkoli zpočátku šlo spíše o drobné zásahy, jako například úpravu nosu nebo ošetření pleti, v posledních letech se její posedlost estetickými zákroky značně prohloubila.

Instagram pvolve

Vliv médií a společenského tlaku

Jedním z klíčových faktorů je nepochybně silný tlak médií a společnosti, aby celebrity udržovaly mladistvý a bezchybný zevnějšek. V prostředí, kde je fyzická atraktivita považovaná za nejdůležitější předpoklad úspěchu, není divu, že herečky podléhají pokušení sáhnout po estetických úpravách.

Čtěte také: Češi pozor: Na trhu se objevilo kuřecí maso z Polska se salmonelou

Touha udržet si hvězdný status

Dalším motivem, který vede k posedlosti plastickou chirurgií, je snaha udržet si svůj hvězdný status a konkurenceschopnost v hollywoodském prostředí. Se stárnutím a přibývajícími filmovými rolemi si herečka možná začala uvědomovat, že její přirozené rysy již neodpovídají ideálu krásy prosazovanému v zábavním průmyslu, a proto se uchýlila k radikálním zákrokům.

Instagram pvolve

Markantní změny na obličeji

Nejmarkantnější změny jsou na jejím obličeji, kde došlo k výrazným zásahům do oblasti čela, tváří a rtů. Odborníci se shodují, že herečka pravděpodobně podstoupila botoxové ošetření, výplně kyselinou hyaluronovou a možná i zákroky na zpevnění a vyhlazení pleti.

Spekulace o dalších zákrocích

Vedle výše zmíněných zásahů se v médiích objevují také spekulace o tom, že Jennifer Aniston mohla podstoupit i další plastické operace, jako například výměnu prsních implantátů nebo zákrok na zpevnění a vytvarování hýždí.

Negativní ohlasy na sociálních sítích

Na sociálních sítích se strhla bouřlivá debata, v níž mnoho uživatelů vyjádřilo své rozhořčení nad tím, jak moc se Anistonin obličej vzdálil od její přirozené krásy. Kritici ji obviňují z toho, že posedlost plastickou chirurgií zašla příliš daleko a její tvář již nepůsobí autenticky.

Vyjádření odborníků

Odborníci na plastickou chirurgii se shodují, že její zákroky pravděpodobně překročily únosnou mez a její tvář již nepůsobí přirozeně. Někteří lékaři varují, že přílišná posedlost estetickými úpravami může vést k deformaci rysů a ztrátu individuality.

Psychologické dopady

Posedlost dokonalým vzhledem může mít také závažné psychologické dopady. Neustálé srovnávání se s nerealistickými standardy krásy může vést k pocitům nedostatečnosti, úzkosti a deprese.

Zdroj: Super.cz