Radikální aktivistku odtáhla žena ze silnice za vlasy!

Mnoho z nás se snaží chránit životní prostředí tím, že recyklujeme, používáme méně plastů nebo omezujeme spotřebu masa. Někteří lidé to berou hodně vážně a nebojí se ukázat na veřejnosti svůj názor. Klimatické aktivisty dnes můžete vidět hlavně na sociálních sítích, protože se dopouští těch nejšílenějších a nejhloupějších věcí, jaké si můžete představit. Situace v Německu to potvrzuje.

Trpělivost dochází celé společnosti

V Německu si aktivisté sedli doprostřed silnice, aby auta a náklaďáky nemohly projet. Tohle by se nelíbilo nikomu z nás, a to hlavně cestou do práce. Jedné ženě došla trpělivost. Blondýna vzala sedící brunetu za vlasy a odtáhla ji na okraj silnice. Ta se tam znovu vrátila sedla si před vůz. Blondýna ji proto vzala znovu za vlasy a ještě jednou ji odtáhla ze silnice.

Tato rozzlobená žena je nyní známá jako „brutální blondýna“. Během této situace kolem aktivistů chodili i další lidé a snažili se je dostat ze silnice. Bohužel se jim to příliš nedařilo. Aktivisté ze skupiny Poslední generace (Letzte Generation) dál blokovala vozovku. Tímto způsobem protestovali proti fosilním palivům a jejich používání.

Čtěte také: Před 29 lety ji dala k adopci, nyní se matka s dcerou opětovně setkaly!

Extrémní aktivisté dělají problémy

V poslední době se množí incidenty s klimatickými aktivisty po celém světě. Nezáleží na tom, jestli si sedají uprostřed silnice, lepí si ruce k asfaltu nebo se snaží zničit významná umělecká díla rajčatovou polévkou v plechovce. Naštěstí se obrazu nic nestalo, protože byl chráněný sklem, o kterém aktivistky nevěděly.

Veřejnosti dochází trpělivost bez ohledu na to, o jakou situaci nebo stát se jedná. Aktivisté začínají být agresivní, ničí cizí majetek a snaží se zkomplikovat zaměstnání běžných lidí. Navíc přitom riskují vlastní zdraví nebo život, za což by mohl jít do vězení naprosto nevinný člověk, který se jen snaží dostat včas do práce. Co dalšího můžeme čekat od klimatických aktivistů?