Ředitel České televize Jan Souček poprvé ukázal svého přítele na veřejnosti! Jsou spolu již 15 let!

Jan Souček, nový generální ředitel České televize, nedávno překvapil veřejnost svým protějškem. Není jím totiž žena, ale muž. Souček, který ve funkci nahradil svého předchůdce, se veřejně přiznal k tomu, že je již 15 let ve vztahu s přítelem jménem Honza. Tato informace vyvolala mezi lidmi zájem a diskusi.

První veřejné přiznání

Jan Souček se svým přítelem Honzou objevil poprvé na veřejnosti při slavnostním předávání filmových cen Český lev v pražském Rudolfinu. Souček ve svém prohlášení pro média řekl: „Doprovází mě můj partner. Mým partnerem je už 15 let přítel Honza a sedí vedle mě na přímém přenosu Českých lvů. Koneckonců seděl vedle mě i na StarDance loni na podzim.“

Otevřenost v moderní společnosti

Jan Souček sdělil: „Nemyslím si, že v dnešní společnosti je problém, kdo s kým žije. Před 20, možná 25 lety bych o tomhle tématu možná přemýšlel, dokonce si pamatuji situace, kdy tenhle fakt chtěl někdo použít proti mně. Ale už před 25 lety jsem se rozhodl, že otevřenost je ta nejúčinnější zbraň. K lidem ve svém okolí a i v práci prosazuji otevřenost.“

Čtěte také: Benzin za 14, nafta za 18 Kč/litr. Ceny pohonných hmot nafukují státní daně!

Přítel Jan Součka

Přítel Honza je konzervátor a umělecký restaurátor. Je stejně starý jako Souček a pochází také z Brna. Jejich otevřenost a upřímnost jsou příkladem toho, jak moderní společnost může přijmout a respektovat různé formy vztahů. Jeho první veřejná slova o Honzovi jsou projevem tolerance, otevřenosti a lidskosti, které by měly být příkladem pro všechny.

Jan Souček a jeho partner Honza nám ukazují, že láska nemá hranice a že je důležité být upřímný ke svému životnímu partnerovi. Jejich příběh je inspirací pro všechny, kteří se snaží najít a udržet si lásku ve svém životě.